G. GERLACH ORP WILK
Odpowiedz do tematu

:
Się cóś w ogle dzieje :popcorn:

:
kopeć napisał/a:
Się cóś w ogle dzieje :popcorn:


Wołowinę rzucili:
http://www.czwarty-wymiar...1117982#1117982
cool


Gbq.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
:D

:
No znowu rok minął, i się boję czy dożyję cool
- drodzy- & -lubiani- :/ :/ :/
Sylwestrze (drogi i bardziej Go lubię, tak wyszło) i Krzysztofie (też lubiany, a jakże)
- czy jakieś niusy som?
Podoba mi się ten dizajn strasznie, a nabycie "oryginalnej" reedycji ode źródła w Rosji wydaje się co najmniej mało możliwe, no i kosztowne - więc jak Pany, da się? kiedy? :P
Ktoś? Gdzieś? Coś wie? Powie? Halo!

:
Ja już nawet nie czekam na ten zegar
Nie zrobią go, jak kilku innych co pokazywali wcześniej :/

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Oj tam, Pińcetkę reaktywowali po 4 latach, trzeba cierpliwym być :D

:
No JO ale mnie to już 5 x 10 + 5 stukło plus małe coś tam - więc i powoli mam świadomość o nieuchronności ;) a chciałbym też jeszcze się nacieszyć, no dzięki kumotrowie za odzew, nie jestem sam - może jakiś komitet cza zawiązali by my na tem okazje cycóś :wkurzony:
Edzia - taki filmik, dla rozgrzania nastrojów, mam nadzieję, oczywiście chodzi mi o to co autor ma ręku, bardziej niż o to co kupił :
https://www.youtube.com/watch?v=ioI9F2hixlc, nie trzeba nawet umieć słuchać-rozumieć cyrylicy ;)

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2018-03-11, 11:27, w całości zmieniany 2 razy
:
Robimy wszystkie co pokazywaliśmy hmmm
Prawdę mówiąc pomysł żeby zrobić zegarek, po czym go nie zrobić - dość kozacki :))
Za dużo pomysłów mamy, i niektóre mniej komercyjne muszą trwać długo. Tryciak znów zlostał pognany do przodu trochę, i "zawisł" bo mamy rocznicowych całą serię. Tak że spokojnie, cały czas do przodu.

:
Ball'a można już kupić w normalnej dystrybucji, więc ciśnienie mniejsze cool

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
kopeć napisał/a:
No JO ale mnie to już 5 x 10 + 5 stukło plus małe coś tam - więc i powoli mam świadomość o nieuchronności ;) a chciałbym też jeszcze się nacieszyć, no dzięki kumotrowie za odzew, nie jestem sam - może jakiś komitet cza zawiązali by my na tem okazje cycóś :wkurzony:


Najlepiej Czerezwyczajnuju Komissiju. Wieczorem zegarek byłby gotowy cool
Ech, młody, niecierpliwy... :D


Gbonck.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Wiesz, spóźnione trochę - ani młody, ani niecierpliwy, wychodzi na to, że projekt niszowy jest, więc, ponieważ jak widać jest może trzech hmmm chętnych - to może poczekać.
No, cóż liczę, że szybciej może coś w tym stylu - i oryginał będzie na Meranomie
- i wtedy się załapię :))
Wot, żizń takaja

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.