Który Monster na wakacje? ;)
Odpowiedz do tematu

:
wues89 napisał/a:
Mój głos dał remis 7:7, a oddany na pomarańcz/stal ;)


Noo... to pomogliście :popcorn: :))

:
Niebieski w dżinsach :))


ale jak juz musisz z pokazanych, to pomarańcz na gumie cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
a może szarka :złośliwiec:

https://www.ebay.com/itm/...R6eobuWuQuhtaog

:
Maras napisał/a:
a może szarka :złośliwiec:

https://www.ebay.com/itm/...R6eobuWuQuhtaog

facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Doruś nie wal się w łeb bo to fajne zegarki ;) może trochę nie na temat ale wakacyjnie :złośliwiec:

:
To, że fajne tego nie wiem bo nie widziałem.
Ale na pewno nie tak fajne jak Monster.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Maras,

Dorianowi chodzi pewnie o to, że na pytanie: :która odmiana jabłek lepsza?" zaproponowałeś ogórka hmmm

:
Szymon napisał/a:
Maras,

Dorianowi chodzi pewnie o to, że na pytanie: :która odmiana jabłek lepsza?" zaproponowałeś ogórka hmmm

pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Oj tam, przecież mógł zaproponować Karasia :D

:
Machu napisał/a:
Oj tam, przecież mógł zaproponować Karasia :D

:D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Machu napisał/a:
Oj tam, przecież mógł zaproponować Karasia :D


W sumie to masz rację :D

:
Czy starego Monstera można jeszcze kupić po pieniądzach? Zajrzałem pobieżnie na ebay i ceny kosmiczne? O co tu chodzi bo ostatnio nie jestem trochę na czasie z zegarkami??

:
Pewnie o to, że można zaklinać rzeczywistość, pisać o dokręcaniu i stopsekundzie w nowych modelach, bardziej agresywnym wyglądzie, dokładać lupki (bez urazy ;) itd itp a wersja pierwsza jest jedyna i niepowtarzalna, ze wszech miar jedynie słuszna bo koszerna :popcorn: Alleluja

:
Podobno przestali produkować Monstera.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A kt ci takich bajek naopowiadał?


Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.