Elegant tanio - alternatywy dla portugalczyka
Odpowiedz do tematu

:
Nie mam Bingera, mam Bligera :P , ale to nurek à la Breitling. A z garniturowych, to przecież Feike Chronoscope (kwarcowe) są idealne :idea: . Bauhasowe do gajera jak znalazł przecież :idea: :idea: Tylko nie wiem, czy do dostania teraz w normalnych pieniądzach, jak kiedyś hmmm :idea: :idea:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-03-05, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ALAMO napisał/a:
Erolek napisał/a:
Cos w budzecie powinno sie ustrzelic.


No, nie byłbym tak odważny wiedząc że "w tym budżecie" oznacza 140 zł ... :oops:


Ejże - powiedziane było na początku, że do 300 pln.

Tu już coś można ustrzelić jak się poszuka.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
Ejże - powiedziane było na początku, że do 300 pln.


No, ale znalazł alternatywy za $50 :))

:



Automaty, manuale.
Jest tego "parę" wzorów tarczy.
A jeszcze są Łucze, tam i kwarc się znajdzie.

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2018-03-05, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Aż tak to nie... Pozgrywam przez chwilę bogacza i przypomnę, że te 300zł jestem jednak w stanie wydać 😀 Tak na serio to po prostu nie czuję, żeby ten zegarek był dla mnie aż tak istotny, żeby wydawać na niego poważniejsze sumy. Ubiorę go, przy dobrych wiatrach, ze 2 razy w miesiącu więc liczy się dla mnie tylko to, żeby mi się spodobał "od pierwszego wejrzenia", a te warunki spełniają póki co Parnis, Aesop i niektóre Sekaro (dzięki za linkę!).

Wintydże właśnie w tej chwili użytkuje w tym charakterze. Co prawda nie są to Śwajcary a odziedziczone po ojcu Wostok i Rakieta, niemniej jednak widać po nich upływ czasu i chciałbym jednak żeby nowy egzemplarz był nowy.

:
A takie cus jeszcze znalazłem, wygląda molto zajebisto po mojemu :

https://www.aliexpress.co...iceBeautifyAB=0

$95 za Miyotę i zegarek poniżej 10 mm - nie ma wstydu!

Jest jeszcze taki brand jak Loreo, mam ich garniturowca zerżniętego z Longinesa któregoś, chyba starej serii Admiral. Nie ma wstydu.

https://www.aliexpress.co...iceBeautifyAB=0

Albo całkiem inne podejście, jak jesteś do dziadkowych nawykły. Seagull i Szanghaj dalej robią masowo takie zegarki w stylistyce retro. Przeważnie z ręcznym naciągiem. To tez jest fajna opcja, mam kilka takich zegarków i też nie ma wstydu - w przeciwienstwie do radzieckich obe miały stalowe koperty przeważnie.

:
Wygląda faktycznie, ale brak wersji bez powłoki. Boję się, że za chwilę odlezie. Oba moje ruski to typowa stylistyka retro tak więc sobie tego rodzaju tematy definitywnie odpuszczam

Ostatnio zmieniony przez domurst 2018-03-06, 11:00, w całości zmieniany 5 razy
:
No to ci powiem że jak porównać tego Aesopa z Loreo, to ten pierwszy odpada w eliminacjach, nawet jak się obeżre wszystkimi lekami na astme norweskiej kadry. Ciut drożej, ale jest DUŻO lepiej.

:
40 i pasek 20 :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-03-09, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
:
No, bo to do garnituru jest, przypomnę :))

:
Uprzejmie donoszę, że kupiłem jednak upatrzonego na początku Aesopa. Na obecnej przecenie na ali z dodatkowymi kuponami udało się go szarpnąć za Ca 110zł. Z racji tak niskiej ceny postanowiłem zaszaleć i primo, kupić go w wersji gold plated z niebieską tarczą :P i, secundo, kupić za niecałe 6 dych PLN zbierającego entuzjastyczne recenzje na WUS homarka Orisa Aquis od Sinobi. Dzięki za podpowiedzi i tropy pifko

Ostatnio zmieniony przez domurst 2018-03-31, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Pokaż tego homara.

:
Pewnie ten/te:


Ale promo na Ali już się skończyła i są po około 30$.

Ostatnio zmieniony przez agaron 2018-03-31, 14:17, w całości zmieniany 1 raz
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.