Para buch, koła w ruch :-) - sztafeta Pm36 ganckiej ;-)
Odpowiedz do tematu

:
Przed świętami pojechała do Wrocławia ale coś długo na poczcie stała

:
Święta to tak z miesiąc temu były ;)
Wiadomo coś więcej?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jak sanik nie ma to Tt Pablo niech się odzywa...

[ Dodano: 2018-01-28, 12:19 ]
Nie logował się od 12. 12.2017.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2018-01-28, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
U mnie ciuchci nie było

:
Z trackingu wynika że paczka odebrana 03.01.2018 r.

:
Przepraszam za zbyt długie nie dokładanie do kotła. Dziś, jak tylko dostanę adres, lokomotywa rusza w dalszą drogę. Żadne tłumaczenie mnie nie usprawiedliwi więc po prostu jeszcze raz przepraszam wszystkich, którzy czekają, za przestój.

Zegarek szykowny, bling-bling, widoczny z kilometra ;-)
Zdecydowanie nie moja bajka

:
Zegareczke jest u mnie. Jutro, bądź w poniedziałek wyjeżdża do następnego Pana w kolejce :)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Parowóz dotarł :) Fajny łocz :)


Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2018-03-13, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
To co najważniejsze w tym projekcie: tarcza jak z porcelany, dyskretnie niebieskie wskazówki, wypukły szafir i bajerancka koronka:



Świetnie wyglądają wskazówki umieszczone wysoko nad tarczą. W innych moich zegarkach na ST36 wskazówki są znacznie niżej.


:
Jedna rzecz w tym zegarku jest rewelacyjna - czytelność tarczy w słabym oświetleniu.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Staszek, odbierz PW. Czeka od środy. Chyba, że rezygnujesz, to odsyłam do parowozowni.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.