Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualności
Autor Wiadomość
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14621
Skąd: Warszawa
 #571  Wysłany: 2018-02-28, 08:25   

Idźta w.... :D
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #572  Wysłany: 2018-02-28, 08:36   

Jacobi napisał/a:
Powinniście spotkać się na neutralnym gruncie i pogodzić się ,bo te przepychanki są już nudne i śmieszne.


Sławeczku, godzić to się można z kimś, z kim jesteś pokłócony. Dla mnie natomiast, ten pan nie istnieje - jest stale niezdolny do pełnienia czynności honorowych. Razem z panem Szewczykiem i Sobotom. To jest jedna i ta sama banda naganiaczy o moralności stadionowego cynkciarza, a ja - szczęsliwie - mam możliwość samemu wybierać ludzi z którymi chcę mieć cokolwiek wspólnego. Z nimi - nie chcę, i wręcz niezręcznie bym się czuł obok nich widywany ;-)
_________________
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #573  Wysłany: 2018-02-28, 10:27   

A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)
_________________
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL
 #574  Wysłany: 2018-02-28, 10:41   

Svedos-zrobione pifko
 
 
jimmy 
Klon Sprzedawcy Ryżu

Pies czy kot?: pies
Wiek: 43
Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 9239
Skąd: Piekło
 #575  Wysłany: 2018-02-28, 10:55   

Svedos napisał/a:
A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)



...........brawo ten Pan!
pifko
_________________
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #576  Wysłany: 2018-02-28, 11:00   

Maras, senkju :))
_________________
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL
 #577  Wysłany: 2018-02-28, 11:12   

powinno się uspokoić pifko
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #578  Wysłany: 2018-02-28, 12:13   

Marek, ale tu nie chodzi o uspokajanie, tak jak wyżej napisałem wina leży po naszej stronie i z pokorą przyjmujemy to na klatę. pifko
_________________
 
 
kornel91 
Majerankowy
Kronikarz


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 18464
Skąd: Biała Podlaska
 #579  Wysłany: 2018-02-28, 12:55   

Svedos napisał/a:
A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)


Sylwek pifko
Bardzo fajnie to przyjąłes.

[ Dodano: 2018-02-28, 12:56 ]
Maras, nie pierd.... Jakby było coś nie tak nie ważne z jakim zegarkiem też chciałbyś to wyjaśnić.
_________________
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
 
 
goTomek 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Poprawny niepoprawny


Wiek: 55
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 15148
Skąd: z okolicy
 #580  Wysłany: 2018-02-28, 15:27   

Ale dlaczego żeśta dariusza blokowali na Waszym forum propagandowym? :shock: i sie musiał wielokrotnie potem od Was różnić :D
Fstyd :))
_________________
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Ostatnio zmieniony przez goTomek 2018-02-28, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #581  Wysłany: 2018-02-28, 15:33   

kornel91 napisał/a:
Jakby było coś nie tak nie ważne z jakim zegarkiem też chciałbyś to wyjaśnić.


Bezsprzecznie, dlatego też dokładnie to za każdym razem robimy.
Tu jest nasza ewidentna skucha, takie przypadki nie powinny się zdarzać, ale ... jesteśmy tylko ludźmi i możemy zwyczajnie o czymś zapomnieć. Zwłaszcza w ferworze walki. Przełom roku to zawsze kumulacja wszelkiego zamieszania, bo raz że transakcji bywa nawet 3x więcej niż zwykle, dwa że na nasze błędy i pomyłki nakładaja sie jeszcze problemy logistyczne. W te święta - z tego co wiemy - zamieniliśmy 3 paczki, dwie zaginęły, wiemy o dwóch przypadkach złych pudełek ... oraz z pięć zwrotów. Przy czym w co najmniej dwóch przypadkach daliśmy ciała. Jeden z nich dotyczył zwrotu tego samego modelu przez dwóch klientów, które sie na siebie "nałożyły". Jeden dżentelmen dostał zwrot dwa razy, a drugi wcale. Co odkryliśmy dopiero jak się zaczął po miesiącu gromko - i słusznie - dopominać. Oczywiście dalej czekamy na zwrot tej nadpłaty - od połowy stycznia. Podobnie jak miesiąc czekamy na wpłatę od dżentelmena, który dostał gratisowego Łosia, bo został on wysłany zanim był ów uprzejmy za niego zapłacić. hmmm

goTomek napisał/a:
Ale dlaczego żeśta dariusza blokowali na Waszym forum propagandowym? i sie musiał wielokrotnie potem od Was różnić


Tej opowieści kombatanckiej nie znałem. Nie to żeby mnie jakakolwiek fantasmagoria tego autorstwa zaskoczyła, ale zawsze brawo za inwencję.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2018-02-28, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #582  Wysłany: 2018-02-28, 15:40   

Znając jakość mechanizmu rejestracji na forum podejrzewam że Pan Dariusz odbił się od "Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group" :D
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
kornel91 
Majerankowy
Kronikarz


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 18464
Skąd: Biała Podlaska
 #583  Wysłany: 2018-02-28, 17:40   

ALAMO, wiemy, że wszędzie może się to zdarzyć błąd tylko też dobrze wiemy że na forum łatwiej coś załatwić czy wyjaśnić.
_________________
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #584  Wysłany: 2018-02-28, 17:54   

Bo tutaj wysyłacie PW do nas bezpośrednio, a ja czy Sylwek dostajemy może dwa dziennie. Jesteście "na szczycie łańcucha dowodzenia, bez kolejek".
Na naszą służbową skrzynkę dziennie wchodzi setka maili, i drugie tyle jest telefonów.
"Nie można się do was dodzwonić" - istotnie, bo właśnie rozmawiamy z kims innym.
_________________
 
 
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Wiek: 37
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14306
Skąd: Gliwice
 #585  Wysłany: 2018-02-28, 19:06   

Tj. dobrze być na forum propagandowym Waszej patriotycznej marki ;)
_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum