Przyrząd do skracania bransolet
Odpowiedz do tematu

:
mam niebieski i zero problemu, trzeba tylko dobrze ustawić trzpień cool

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Pany, może to głupie co powiem ale najważniejsze to dokładnie obejrzeć bransę i upewnić się, czy i co się wybija, czy wykręca, czy wysuwa, poważnie - nie zawsze od razu to widać :)) a skutki mogą być opłakane ;) Po tym to nawet najprostszymi narzędziami temat idzie ogarnąć.

:
Prawda. W kilku budżetowych kajdanach widziałem juz piny, który zakończenia imitowały główki śrub, a w jednym zegarku mam to samo na takich grubych teleskopach.

:
generalnie to są piny z rowkiem i tulejkami, mam piny wykonane z półwałka złożonego na pół jak spinka do włosów, one mogą wyglądać jak łepek śrubki na płaski wkrętak , nie spotkałem sie z wykręcanymi pinami w bransie poza pinami pod pasek (L2L) bransę

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
To jest jeszcze coś innego, przynajmniej ja spotkałem się zarówno z takimi 'składanymi' j.w., jak i ze zwykłymi, jednoczęściowymi pinami z imitacją główki śruby.

A skręcane bransolety ma część microbrandowych nurków, zwłaszcza tych droższych.

:
diver napisał/a:
... nie spotkałem sie z wykręcanymi pinami w bransie poza pinami pod pasek (L2L) bransę

:shock: :shock: :shock:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
diver napisał/a:
... nie spotkałem sie z wykręcanymi pinami w bransie poza pinami pod pasek (L2L) bransę

:shock: :shock: :shock:


takie dziwne? no nie mam takich i choć lubię bransy i mam ich trochę to nie spotkałem,
może inne zegarki kupuję, a tak na marginesie to ciężko w stali nierdzewnej, czy
tytanie nagwintować ogniwo, chyba że szajsmetal- to wtedy... ja z szajsmetalu nie kupuję ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
diver napisał/a:
a tak na marginesie to ciężko w stali nierdzewnej, czy
tytanie nagwintować ogniwo

Trudność taka sama jak obróbka takiego materiału do np koperty. Dla producenta nie stanowi to problemu o ile ma odpowiednie gwintowniki ;)

:
yanwbd napisał/a:
diver napisał/a:
a tak na marginesie to ciężko w stali nierdzewnej, czy
tytanie nagwintować ogniwo

Trudność taka sama jak obróbka takiego materiału do np koperty. Dla producenta nie stanowi to problemu o ile ma odpowiednie gwintowniki ;)



widzę iż orientujesz się w temacie

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.