Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
diver napisał/a:
Panowie, kumotrowie, jimmy zrobił fajną akcję :
http://www.czwarty-wymiar...1177100#1177100


Popraw link ;)

:
Popraw link ;) [/quote]

dzięki widze od 2 godzin ;)

http://www.czwarty-wymiar...1177100#1177100

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
:shock: Dostałem sms z Poczty Polskiej, że czeka na mnie paczka do odebrania w Braniewie. Co jest grane?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
:shock: Dostałem sms z Poczty Polskiej, że czeka na mnie paczka do odebrania w Braniewie. Co jest grane?


Jak nie czekasz na żadną paczkę to ktoś na nadaniu podał przypadkiem Twój numer...albo pani na poczcie pomyliła się we wprowadzaniu ;)

Gorzej jak czekasz akurat na tą paczkę :/

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Jacobi napisał/a:
:shock: Dostałem sms z Poczty Polskiej, że czeka na mnie paczka do odebrania w Braniewie. Co jest grane?


Jak nie czekasz na żadną paczkę to ktoś na nadaniu podał przypadkiem Twój numer...albo pani na poczcie pomyliła się we wprowadzaniu ;)

Gorzej jak czekasz akurat na tą paczkę :/


Pierwsza wersja jest ok ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Od dwóch tygodni moja przesyłka leży na WER Warszawa, zero informacji w sprawie wyjaśnienia. Wiecie może z kim (i jak) się kontaktować w tej sprawie? Wziąłem dostawę do firmy i może dlatego celnicy się pogubili.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 - jest, jak jest facepalm - trzeba czekać (i to cierpliwie :( ) Ja już nawet przestaję monitować majfriendów, bo u nich: wszystko OK, my Friend i tylko błagania o niewystawianie negatywów, kiedy w końcu towar doterze (bo w końcu dociera...). Ewidentnie zatory panują już po naszej stronie, czyli na WER-ach :evil: :evil: , a tu jest zdecydowanie gorzej z komunikacją niż z dostawcami z Chin :roll: :roll:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-02-12, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, nie mam jakiegoś strasznego ciśnienia na tą przesyłkę, tylko boję się że w związku z tym że odbiór w pracy to list z celnego zaginie. Oni nie dostaną informacji i odeślą, albo "zawłaszczą" (czy jak się tam nazywa kradzież z urzędu).

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Kutwa ile można tych kontroli celnych robić ? :głową w mur:


:
Panowie czy ktoś miał taki problem z Creationwatches. Zamówiłem zegarek w czwartek. W sobotę przyszedł mail z info, ze paczka wysłana i podali numer paczki DHL. Problem w tym, ze status w DHL jest cały czas taki sam i wyglada to jakby nie odebrał kurier paczki od nich lub oni nie dostarczyli do punktu wysyłek. Zwodzą mnie, piszą, ze procesują i ze wysłali ale nie przynosi to żadnego efektu.... poniżej zdjęcie z DHL od sobie statusu....

:
Cierpliwości, poczekaj jeszcze trochę.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Cierpliwości, poczekaj jeszcze trochę.

Nooo, można nawet pół roku, bo tyle teraz trwa ochrona na paypalu :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, Żeby jeszcze z procentem oddali to pewnie bym poczekał :D
P.S. Chyba seeker nie jest mi pisany :(

:
U mnie ostatnio tak ze 4 dni wisiało zanim ruszyło. Poczekaj.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
pawel_krakow, spokojnie, daj mu szsnse :)
Poczekaj do końca tygodnia ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.