Pokaż co masz dziś na nadgarstku...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
prezesso napisał/a:
diver napisał/a:
prezesso napisał/a:
nie wiem jak świeci stara ale dla mnie 2500 to przy 8500 ubogi kuzyn (nie licząc wersji ZrCO2)
Swieci super, a czy dokładna to nie wiem . Wali mnie to. ;)
Wiem natomiast, że 2500 nie powinna kosztować nawet połowy tego co 8500 na wtórnym rynku.
IMO


ale ja mam z 2000 roku i werk inhausowy, a na temat nowych się nie wypowiadam bo nie mam ;) dlatego pytam , bo jak na tarczy pisze: chronometr to łypię okiem i pytam o dokładność- taka zwiecha ;)


Akurat z tego co mi wiadomo, ale głowy nie dam, to wtedy były modyfikowane ety. A 8500 jak i jego wersje to na bank inhaus.


ja mam 1120 z certyfikatem COSC - żeby było śmieszniej to stary werk z dołożonymi kamieniami ;)

Ostatnio zmieniony przez diver 2018-01-20, 13:37, w całości zmieniany 1 raz
nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
agaron napisał/a:
Obrazek


Zacny kawałek stali pifko

:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tomi1976, pifko

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:

:
Pietka, a gdzieś ty był tako ło ... z goło dupo ?? :-O ;-) ?
Szukałem czegoś właśnie na złamanie konwencji, ale mi wyszedł Egipt albo Izrael - i to raczej Eilat niż Tel Aviv :głową w mur: Reszta dawała 17-21 stopni :evil:

Dlatego klasycznie :




:
Ksf

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
mazik77 napisał/a:
Dzisiaj będą Ryśki

Obrazek

Tych to nie kumam :/

:
Thomas666 napisał/a:
Obrazek


Za dużo fejs dzbuka?
Wystaw to szybko na sprzedaż :złośliwiec:

:
>>>

Tomi1976

Rzeczony czasomierz otrzymał również nazwę - Pieriestrojka vel Перестро́йка alias Perestroika, co związane jest z okresem jego produkcji, który przypadł na rok 1989... :)
Natomiast jeżeli chodzi o dokładność chodu, to jest to niewątpliwa zaleta zegarków kwarcowych... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-01-21, 04:24, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Santino, plask wal się. Nie ma takiego drugiego, jakbyś nie zayważył :foch:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Santino, bo te Ryśki albo się kocha albo nienawidzi. Warto zobaczyć na żywo.
A żeby nie było nie na temat to dzisiaj


:

Choose Life.
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Tomi1976

Rzeczony czasomierz otrzymał również nazwę - Pieriestrojka vel Перестро́йка alias Perestroika, co związane jest z okresem jego produkcji, który przypadł na rok 1989... :)
Natomiast jeżeli chodzi o dokładność chodu, to jest to niewątpliwa zaleta zegarków kwarcowych... ;)
<<<



Tak wiem o tym. Co do dokładności chodu zegarków kwarcowych, to bywa oczywiście różnie, przeważnie paradoksalnie im prostszy mechanizm tym zegarek dokładniejszy, czego dowodem jest osławiony Casio F-91 W. Ze skomplikowanych relatywnie czasomierzy które trzymały czas mogę wymienić Seiko Flightmastera (około 4-5 sekund na pół roku). Superdokładnych np. Citizenów HQ nie miałem, gdyż to już inna półka cenowa ... Interesujące były białoruskie Elektronika z firmy Integral z korekcją 0,5 sekundy. Niestety jak jeszcze były produkowane to ich nie kupiłem, a teraz można je nabyć, ale trudniej i już nie po tak atrakcyjnej cenie. Także morał z tego taki, że z zakupami nie wolno za bardzo zwlekać, bo firmy znikają - jak np. HMT watches, albo kończą z produkcją zegarków jak Integral. Teraz to zdaje się awionika do myśliwców i radary to ich profil produkcji, a HMT to traktory i inne potwory :) ...

Ostatnio zmieniony przez Tomi1976 2018-01-21, 13:03, w całości zmieniany 7 razy
:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.