proszę o skasowanie mojego konta
Odpowiedz do tematu

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
...
a tak btw objasni mi ktoś o co biega? :)

Nie interesuj się bo ... :złośliwiec: :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ale że kociej? hmmm
To chyba jakieś gendzer albo inne gmo hmmm

:
Nie od dziś wiadomo, że to temat do darcia szat jest i do niczego innego. :D

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2017-12-23, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Derekcja kontra potencjalny "rejtan" akcja po gównoburzy :))


Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-12-24, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
:
"Niech przy spodniach, kurtkach, swetrach
będą zamki typu "Rejtan". "
Tak się mnię cytacik przypomniał... ;)

:
Z_bych napisał/a:
"Niech przy spodniach, kurtkach, swetrach
będą zamki typu "Rejtan". "
Tak się mnię cytacik przypomniał... ;)


znam, ale to tylko dla bogatych chyba ? ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
ALAMO napisał/a:
Ale wiecie że ta celebra potrwa tylko tak długo, aż się komuś kto ma taką techniczną możliwość zechce dwa kliknięcia zrobić ? :popcorn: Na razie się im widac nie chce, przy sobocie.


pojadłeś Krzysztofie i popiłeś zapewne. Boże Narodzenie minęło i Nowy Rok przywitałeś.


Życzę Ci,abyś zaczął w końcu zauważać wokół siebie istnienie innych ludzi. Tylko istnienie.

Screeny z Twojego porywu zachowam dla siebie.

A co zrobi ze mną Najwyższa Administracja? To już dla mnie zerowe ma znaczenie.

:
:popcorn: :popcorn: :popcorn:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
...ach proszę...zauważ mnie...to moje cierpienie młodego Wertera.....tu jestem...ogoliłam się....nie chcesz mnie....to usuń mnie...kuffa ale to łzawe i słabe..... hmmm

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Nie oceniajcie pochopnie, różne są traumy życiowe, wiem że są inne od tego fora, ale trochę wyrozumiałości. Internet i ocenianie w nim drugiej osoby jest bardzo łatwe, to tak jak w tym powiedzeniu " ugryź się w język zanim kogoś osądzisz" ;)

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2018-01-20, 07:35, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Nie oceniajcie pochopnie, różne są traumy życiowe, wiem że są inne od tego fora, ale trochę wyrozumiałości. Internet i ocenianie w nim drugiej osoby jest bardzo łatwe, to tak jak w tym powiedzeniu " ugryź się w język zanim kogoś osądzisz" ;)

500+

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kuźwa, dalej nie rozumiem tego rozdzierania szat facepalm Nie chcę być na forum - nie loguję się i koniec. Po co te gufnoburze ? Dla draki ? :twisted:

:
Jacobi napisał/a:
Nie oceniajcie pochopnie, różne są traumy życiowe, wiem że są inne od tego fora, ale trochę wyrozumiałości. Internet i ocenianie w nim drugiej osoby jest bardzo łatwe, to tak jak w tym powiedzeniu " ugryź się w język zanim kogoś osądzisz" ;)


dobrze prawisz Sławoj hmmm

[ Dodano: 2018-01-20, 09:11 ]
Tomek napisał/a:
Nie chcę być na forum - nie loguję się i koniec.


i tu też racja, tym bardziej że za czas jakiś najdzie Sylvka ochota i a nuż zechce do nas wrócić ;)

:
Tomek napisał/a:
Kuźwa, dalej nie rozumiem tego rozdzierania szat facepalm Nie chcę być na forum - nie loguję się i koniec. Po co te gufnoburze ? Dla draki ? :twisted:

Tu też dam 500+.

[ Dodano: 2018-01-20, 09:19 ]
Po prostu pisze do Moda na PW o usunięcie konta.
Chyba, że chce się oficjalnie pożegnać. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek napisał/a:
dalej nie rozumiem tego rozdzierania szat


widzisz czasami człowiek musi..., już pisałem iż temat został założony i zaakceptowany przez moderację ,
tak jak np. "nie jest OK" gdzie ludzie piszą o maści na ból d... że zalało , albo krew zalała- to o czym pdrog pisał, ale mogę rozwinąć... ocenianie ludzi przez pryzmat własnej osoby albo grupy to stawianie się na piedestale - ten on jest gorszy ode mnie ...
ja oczywiście rozumiem iż w ludziach którzy nigdy nie napisali o zepsutej zmywarce, zaciasnych butach lub
spóźniających się kurierach , może wystąpić obrzydzenie , takich rozumiem...
ale Ci co piszą o "katarku lub swędzeniu" to raczej powinni zająć się sobą , chciałbym abyśmy byli dla siebie bardziej życzliwi, tak jak w ostatniej akcji którą sprokurowałeś i chwała Ci...

zupełnie na marginesie: jeśli kogoś temat nie interesuje to niech w nim nie pisze :!: :!: :!:

Ostatnio zmieniony przez diver 2018-01-20, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.