POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
>>>

diver napisał/a:
(...)
blade... jak sam składasz pasówkę, dopasowujesz mechanizm do koperty itd. też zabawa jest
(...)


Na chwilę obecną niestety nie posiadam na tyle czsu i umiejętności, żeby samodzielnie złożyć "pasówkę"... :/
Co najwyżej z pomocą mojego znajomego Znamienitego Zegarmistrza mogę spróbować swoich sił przy tworzeniu "składaka"... ;)
Jednak mam nadzieję, że jak starczy mnie tylko sił i pieniędzy oczywiście, to będę rozwijał dalej swoją zegarkową pasję... :roll:

Korzystając z nadarzającej się okazji pozwolę sobie zaprezentować Rakietę po powrocie z zegarmistrzowskiej rewitalizacji... :)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-01-13, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
No, ładniusia rakietka i bransoleta zajefajnie jej pasuje. To jakaś dedykowana, czy dobierana?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Rzeczona Rakieta została nie tylko profesjonalnie wyczyszczona i wyregulowana, ale dodatkowo otrzymała nowe szkiełko, oczywiście oryginalne... ;)

Natomiast obawiam się, że bransoleta załaczona do czasomierza, to już niestety takowa nie jest... :/

Celem wywołania szczerego uczucia zazdrości u przynajmniej co poniektórych Kumotrów, pozwolę sobie jeszcze zamieścić kolejne zdjęcie tego zegarka w głównym dziale forum CW... :roll:

PS.
Dziękuję bardzo za zainteresowanie kolejnym elementem mojego "rakietowego" arsenału... :)
Jeżeli ziszczą się moje plany, to pod koniec tygodnia zaprezentuję coś o jeszcze większej sile rażenia, w kategorii zegarkowej oczywiście... :złośliwiec:

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-01-13, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Już pisałem:z tą bransą wygląda rasowo pięknie

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
>>>

diver napisał/a:
Już pisałem:z tą bransą wygląda rasowo pięknie


Wielkie dzięki za słowa uznania dla rzeczonego "rakietowego" czasomierza... pifko
Przyznam szczerze, że nie znam pochodzenia bransolety, ale jak domniemuję, to chyba nie pochodzi zza Północne Granicy... :/
Jednak dzięki niej czasomierz nosi się wręcz komfortowo, a do tego jak widać zwraca uwagę nawet prawdziwych Pasjonatów Czasu... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, Przepraszam a offtop, ale rorbrajasz mnie... pifko pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Jakby wróciły stare czasy (sic :!: ) - to byłby mój najlepszy zegarek (bo jedyny :?: ... hmmm :D ).
A poważnie - toż to przecież hit jeśli chodzi o wykonanie jest :idea: :idea:














Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-01-14, 16:45, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
fakt, ładny zegarek jest i jak na rusa porządnie wykonany cool

:
No patrzcie jak to Faziemu wszystkie ruski tak zawsze świecą!

A stolicznyj jest taki delbano podobny. Dziwne natomiast, że projektant wpisał w specyfikacji produkcji tej koperty, że pierścień dociskający dekla nie będzie ze stali tylko zawsze z mosiądzu (czy innego stopu)...

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2018-01-14, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Fazi.
Czasomierz Stolicznyje prezentuje się wręcz fantastycznie, a giloszowana tarcza to klasa sama w sobie... :shock:
Czy można byłoby poprosić o bliższe informacje na temat tego niezmiernie interesującego zegarka... :?:

Thomas666.
Również przepraszam za off-topic, ale z mojej strony o żadnym rozbrojeniu nie ma mowy... pifko
W planach mam nawet rozbudowę swojego "rakietowego" arsenału, zegarkowego oczywiście... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-01-14, 22:01, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Yakovlev napisał/a:
Obrazek


Przezajecudny. Mam słabość do Bulw.

Niech się nosi.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Yakovlev,
Ło cruwa :shock: :shock:
pifko

:
Jacek - monumentalny, rzekłbym cool ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Yakov - pikna ta kosteczka pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.