Dziurkowanie paska ZULU
Odpowiedz do tematu

: Dziurkowanie paska ZULU
Hej,

Zastanawiam się nad zamówieniem pewnego paska ZULU z chin. Chciałem się dowiedzieć jaki jest długi i gdzie jest dziurkowany ale niestety Pan chińczyk nie ogarnia angielskiego i odpowiada mi szablonowym "tak, tak, szerokość 18-22mm" :)) na każde zadane pytanie.

Obawiam się że może być konieczne dorobienie z dwóch dziurek. Czy zegarmistrze mają jakieś maszynki do wypalania takich dziurek w paskach Nato/Zulu? jak się to nazywa i ile taka usługa moze kosztować ;)

:
A nie masz szpikulca który da się nad palnikiem rozgrzać ? :popcorn:

:
O tym nie pomyślałem i pewnie w ostateczności będzie trzeba tak kombinować. Bardziej mnie ciekawi czy u zegarmistrzów mają coś takiego do robienia dziurek w Zulu :)

:
Na cieplo ? Nie. Rozgrzeje zapalniczką końcówke szczypiec i ci ją wypali. Dokąłdnie to samo możesz zrobić w domu :-)

:
Myślałem że są może jakieś profesjonalne dziurkacze bo tak to wygląda na fabrycznych paskach dobrej jakości. Tak jakby było maszynowo zrobione.

:
Bo na nich jest.
Ale nie u Pana Kazimierza, co takie zlecenie ma raz w roku.

:
PanDioda napisał/a:
Myślałem że są może jakieś profesjonalne dziurkacze bo tak to wygląda na fabrycznych paskach dobrej jakości. Tak jakby było maszynowo zrobione.


To sobie rozgrzej nad zapalniczka przebijak do skrory jak chcesz profesjonalnie i rowno. Stawiam, ze to jakies 1,5 albo 2mm.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
hmmm jest jeszcze inna bardziej profesjonalna droga,
gdyby zamówić kilkaset, no góra kilka tysięcy pasków wtedy będą w fabryce zrobione piękne maszynowe dwie dziurki dodatkowe ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.