Tissot
Odpowiedz do tematu

:
>>>

Jacobi napisał/a:
Tylko ten co chce kupić, nie posiada funduszy na tą harmonię jakości i ceny :D


Czasomierze znamienitej szwajcarskiej firmy Adriatica wyróżniają się wręcz idealną harmonią jakości i ceny... ;)





<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-12-27, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
ojtam, ojtam Tissot to fajny był jak werki zakładowe miał (in hause) i robił nurasy na 1000m,
dziś tylko nazwa Le Locle pozostała , a prawdziwe LL to dawno były cool , dziś w większości siedzi pospolita ECIA , a zatem może być i Adriatica
PS Vintage ma przewage ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
beceen napisał/a:
A przy Le Locle'ach to juz chyba Swatch sie pogubil, co jest oryginalne


To co wychodzi z fabryki między 8 a 16 lokalnego czasu w Szenzen.

:
>>>

diver napisał/a:
ojtam, ojtam Tissot to fajny był jak werki zakładowe miał (in hause) i robił nurasy na 1000m,
dziś tylko nazwa Le Locle pozostała , a prawdziwe LL to dawno były cool , dziś w większości siedzi pospolita ECIA , a zatem może być i Adriatica
PS Vintage ma przewage ;)


<<<

Primo - Tissot zawsze fajny był, jest i mam nadzieję, że nadal będzie... :roll:

Secundo - Adriatica nie tylko może, ale nawet powinna być... :)

Tertio - Vintage czasami faktycznie wręcz wymiata... ;)

A poza tym, to w sumie nawet zgadzam się z opinią przedstawioną przez Kumotra... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
wiesz " bogate ludzie to wąże jedzą" - taki cytacik z jakiegoś programu co mi utkwił,
w temacie : https://ch24.pl/piramida-prestizu-marek-zegarkowych-wedlug-fundacji-haute-horlogerie/

http://jakubroskosz.com/p...stizu-zegarkow/

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Nawet Tissota w tym zestawieniu nie ma... Jest za to jakiś Chanel itd. Ciekawe. No le tak to jest z zestawieniami i piramidami prestiżu. Kiedyś jakiś kmiot założył do garnituru trampki, no i gawiedź bez mrugnięcia to zaakceptowała i myślała, że tak ma być bo to stylowe i modne i na salonach tak chadzają :popcorn:

:
no nie ma ... mnie ta się naj podoba: http://zegarkiclub.pl/for...ek-zegarkowych/

bo Zenek w dziesiątce, a tak już poważniej to bywają smaczki jak Omega Bonda, albo Zenek Special ;
Chanel, Cartier to marki drogie i stosujące jednak mechanizmy z naj. półki

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
nieeeee, nie zaczynajmy znowu bryndzlowania o piramidzie prestizu.

komentarza jak zwykle nie zawodza:

Widzę, że orientujesz się w temacie pisząc o mechanizmach natomiast jestem zdziwiony jak mogłeś napisać, że Certina i Tissot to to samo ?! Oczywiście, że nie ! Ceny mogą być podobne ale Certina to półka wyżej niż Tissot. Zdarzały się przypadki kiedy Tissot -oryginalny w środku miał zwykłą Miyote (!) W Certinie są bardzo dobre ETY. Sam posiadam DS Action i ten model bije na głowę przykładowy model w tej cenie Tissota.

ajwaj. Moja certina ds ma ete.


beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
zdziwiony jak mogłeś napisać, że Certina i Tissot to to samo


a kto to napisał?

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
komentarze pod tym:

http://jakubroskosz.com/p...stizu-zegarkow/

beceen | ***** ***
:
no widzisz dlatego 3 wrzuciłem, w ostatniej Tissot jest, wydaje mnie się iż są pewne zegarki , które
w swoich czasach stanowiły wzorzec- dostawały medale, były niezawodne i długowieczne , są długowieczne
mają po 100 lat i więcej a i tak ze swoją dokładnością załapują się na chronometry...
co innego może napisać osoba z grupy vintage ;)

oczywiście porównywałbym konkretne zegarki, a nie marki, pewnie dlatego napisałem może być Adriatica...

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Jakieś deja vu mam - najpierw gównoburza o homary, teraz ktoś wykopał tę nieszczęsna piramidę - jakbym się cofnął do początków forum :D

:
Machu napisał/a:
Jakieś deja vu mam - najpierw gównoburza o homary, teraz ktoś wykopał tę nieszczęsna piramidę - jakbym się cofnął do początków forum :D


idź naprzód, nie cofaj się , co chciałeś podkreślić :?:
pozdrawiam Darek pifko

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.