Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
tomaliusz napisał/a:
pdrog napisał/a:
....hmm....no ja przewiduję, że skończę z jednym drogim zegarkiem od święta (tylko sobie musze tego króliczka poszukać) i z jednym może dwoma do ciorania...a reszta do ludzi....

Chytry plan, może zrobię tak samo :))
pifko

Ja tak mam. Tylko tego jednego mi brakuje. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
no właśnie hmmm do codziennego użytku nie problem znaleźć....G, MTG, protrek....co kto lubi, mi pasują bezobsługowe....ale kłalitę od świeta poszukać to problem.....w budżecie circa 20kzł nie podoba mi sie w zasadzie większość....szybciej ładne znajdę za 4-8 kzl....

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Codziennie używam VC lub Monstera Orange. :))
Super duet.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pdrog napisał/a:
no właśnie hmmm do codziennego użytku nie problem znaleźć....G, MTG, protrek....co kto lubi, mi pasują bezobsługowe....ale kłalitę od świeta poszukać to problem.....w budżecie circa 20kzł nie podoba mi sie w zasadzie większość....szybciej ładne znajdę za 4-8 kzl....

IMO właśnie jest dziura między 4 a 8 kzł.
Za 3-4k. coś się wybierze ale potem to nie ma co, nie warto dopłacać, lepiej jest dopiero powyżej 8k. :(

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, nie nadążam ostatnio pokaż pudło? Miałeś chyba że 4 G Hamilton, citek co tam jeszcze Sumo?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
GWG-1000
GPW-1000
GW-A1100
Hamilton X-WIND
Seiko Sumo
Orient star
Citizen GT


Chyba wszystko :))

Dobrze Tomek pamiętam? ;)

:
kornel91 napisał/a:
tomaliusz, nie nadążam ostatnio pokaż pudło? Miałeś chyba że 4 G Hamilton, citek co tam jeszcze Sumo?

zetrov napisał/a:
...
Dobrze Tomek pamiętam? ;)

No chyba sklerozy nie masz bo wczoraj pisaliśmy o tym.
Jest jeszcze jakiś Kazik z data bankiem + kilka staroci lub takich niewartych odnotowania, nienoszonych ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-12-20, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, warto wymienić, tylko pod warunkiem (jak napisał Dorian), że będziesz nosił ten zegarek ze wszystkimi tego kosekwencjami (futryna, dzieci, itd), a nie tylko do zdjęcia i jak znajomi przyjdą. Ja tak wymieniłem parę, na używanego Taga (wiem nie ten budżet jak Twój), ale chodzę w nim cały czas Raz na jakiś czas przejadę bezel cap codem :)) . Zostały dwa zegarki, które dostałem na prezent, ubieram je raz na jakiś czas, ale jak już ktoś napisał nie mam rozterek, że leżą zegarki za jakieś tam pieniążki nieużywane.

Ostatnio zmieniony przez g-unit 2017-12-20, 10:40, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
...nie wartych...

hmmm niewartych, niewartych, niewartych ;)
tomaliusz napisał/a:
...nie noszonych...

hmmm nienoszonych, nienoszonych, nienoszonych ;)
g-unit napisał/a:
...nie używane...

hmmm nieużywane, nieużywane, nieużywane ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-12-20, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, poprawione :oops:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, g-unit, pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ja jestem na etapie mniej i taniej :D
Plan jest żeby kupić coś fajnego w okolicy wakacji, ale nie wiem czy znów nie wydam wszystkiego na komputer.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Też ostatnio mam ochotę sprzedać wszystko w cholerę i ̶w̶y̶j̶e̶c̶h̶a̶ć̶ ̶w̶ ̶B̶i̶e̶s̶z̶ kupić jeden droższy, najwyżej dwa.
Ale teraz do sprzedawania kiepska pora, ludziska po świętach wyprzedają masowo :(

:
Lepiej mniej a drożej, tak jest ze wszystkim. Lepiej zjeść mniej a zdrowiej i smaczniej, lepiej mieć mniej ciuchów w szafie ale nie wychodzących z mody i dobrej jakości , mniej kobiet ale ładniejszych itd :)

Miałem w pewnym okresie 30 zegarķów do noszenia, teraz jest 7 ale bardziej cieszą.

:
mazik77 - szacun cool ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.