proszę o skasowanie mojego konta
Odpowiedz do tematu

:
diver napisał/a:


Maras piętrolisz...



nie znam kontekstu wydarzeń, ale tak pomyślałem,
tymczasem Sylvek zarżnie z dwa prosiaki na święta i powróci ;)

:
napisałem piętrolisz bo sam miałeś przygodę, podobnie jak ja (istnieje pewna różnica) , na razie Sylwek
jest jeszcze i oby się nie obraził na zaistniałą kilka dni temu sytuację,

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
diver napisał/a:
sam miałeś przygodę


czasem emocje biorą górę stąd zamieszanie...

:
Kasujeta, wracata i zamęt robita :twisted: :P

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
czyli negujesz ogólnie dostępne wątki i uważasz iż są niepotrzebne ? to po co to piętrolenie iż nóżka boli,
rączkę wysiliłem, nie słyszę, nie czuję, nie widzę, mam maść na ból d. dla innych bo mnie nie boli , choć
czopki przyjmuję ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Nie narzekałem na spóźnioną przesyłkę (w każdym razie nie pamiętam) - niemniej, co ma jedno do drugiego?

Niezależnie od kontekstu i sytuacji - DLA MNIE odchodzenie z forum poprzez publiczną prośbę o skasowanie konta jest "takie se". Zwłaszcza w przypadkach - powtarzam - powrotu delikwenta. Wcześniejszego czy późniejszego.
Dosadniej już to napisano: robię scenę i czekam, żeby mnie powstrzymano. Najlepiej kadząc mi ile wlezie.

Powtórzę również to, co wcześniej napisałem na koniec - wolałbym, żebyście zostali wszyscy. Bez wyjątków.
A taka forma odejścia mnie nieustająco mierzi....

Wojtek
:
Cytat:
Cytat:
tomaliusz napisał/a:
Kasujeta, wracata i zamęt robita


to po co się zadajesz z takimi hmmm

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Krzyzol
Masz rację temat jest zbędny, rezygnuję to piszę do dyrekcji PW i koniec , po ptokach.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, chyba Ci zaszkodziły te orgie i popijawy w gronie młodziaków pod światłym przewodem :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
o to, to to :D

:
To tylko moje i Kolegi zdanie, ale jak trzeba trąbić wszystkim to nie ma sprawy :) .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
no forum to jest pewna zgrana mniej lub bardziej społeczność, każde takie wydarzenie nie może odbyć się niepostrzeżenie i ukradkiem w nocy :złośliwiec: ;)

:
Maras napisał/a:
no forum to jest pewna zgrana mniej lub bardziej społeczność, każde takie wydarzenie nie może odbyć się niepostrzeżenie i ukradkiem w nocy :złośliwiec: ;)


Lepiej przetłumacz daibie, że z Futrzaka zegarkiem wszystko w porzo, bo chłopina ni zaśnie dziś. :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
:D

:
Krzyzol napisał/a:
wolałbym, żebyście zostali wszyscy. Bez wyjątków.

ten MOD z menelową gadziną w avatarze przeczytał to ? :złośliwiec: można byc życzliwie nastawionym? można :) chcieć tylko trzeba
:D

a tak btw objasni mi ktoś o co biega? :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-12-19, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.