proszę o skasowanie mojego konta
Odpowiedz do tematu

:
Nie kasujcie kont. Może wystarczy urlop, nawet taki długi jak ja miałem, 3 lata . Ale zegarki mają coś że się wraca. I na forum. Najważniejsze że można i jest gdzie wrócić.

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek napisał/a:
Nie kasujcie kont. Może wystarczy urlop, nawet taki długi jak ja miałem, 3 lata . Ale zegarki mają coś że się wraca. I na forum. Najważniejsze że można i jest gdzie wrócić.


pifko pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ale wiecie że ta celebra potrwa tylko tak długo, aż się komuś kto ma taką techniczną możliwość zechce dwa kliknięcia zrobić ? :popcorn: Na razie się im widac nie chce, przy sobocie.

:
Wywalać. Ja bym wywalał. :)) :))

:
ale najpierw po pagonie :))

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
ale najpierw po pagonie :))

Otototo :)) pifko
A potem ...
maciek napisał/a:
Wywalać. Ja bym wywalał. :)) :))

:)) pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Sorry, ale ogólnie ten temat to jakieś nieporozumienie. Takie rzeczy to się z administracja załatwia bezpośrednio, a nie na forum ogólnym.
I nie mam tu na myśli deklaracji Sylwka, tylko całość tego tematu

FORZA Robert!
RK WRT
:
maciek napisał/a:
Wywalać. Ja bym wywalał. :)) :))

:D :D
Odezwał się ten chciał powrotu do starego nicka. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
nick555 napisał/a:
Sorry, ale ogólnie ten temat to jakieś nieporozumienie. Takie rzeczy to się z administracja załatwia bezpośrednio, a nie na forum ogólnym.
I nie mam tu na myśli deklaracji Sylwka, tylko całość tego tematu

ojtamojtam.....to taki nasz narodowy wallenrodyzm......albo taka publiczna masturbacja..... ;) jak ktoś lubi ;)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
publiczna masturbacja

Pewnie też, głownie zaś chyba rozpaczliwe oczekiwanie deklaracji poparcia :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
proponowałbym nie oceniać innych, no chyba iż to bicie się w piersi, co zauważył Dorian06 cool

temat został stworzony w tym celu aby ... tak jak nie jest OK, czyjeś sympatie czy antypatie nie mają tu znaczenia - Solfernusie powiedz aby muchy nie pstrzyły...

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
goTomek napisał/a:
oczekiwanie deklaracji poparcia :))


co się dziwi, jak ktoś ma wieloletni wkład forumowy, to chce wiedzieć czy ktokolwiek za nim stanie murem po tylu latach wspólnych przeżyć zegarkowych :złośliwiec:

:
Temat dziwaczny i tyle. Jak się komuś znudziło albo strzelił focha - można się nie logować, ewentualnie poprosić Admina/Moda o usunięcie. Co zresztą było już mówione.
A już kuriozalne jest proszenie się o usunięcie, żeby potem (w glorii i chwale?) powrócić...

Żeby nie było - szkoda Was chłopy jak chcecie zrezygnować z Forum, ale.... można to zrobić dyskretnie.

Wojtek
:
Krzyzol napisał/a:
chłopy ale.... można to zrobić dyskretnie.


Sylvek chciał odejść z hukiem ... hmmm

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-12-18, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
:
ja tam nie pamiętam Kryzol czy obnosiłeś się ze swoim nieszczęściem w postaci opóźnienia w przesyłce, ale wielu tu robiło takie rzeczy, a poza tym trzeba znać szczegóły i kontekst aby sie wypowiadać- tak mnie
się zdaje :popcorn:

Maras piętrolisz...

ale kończę ...

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-12-18, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.