Renowacja tarczy Atlantica
Odpowiedz do tematu

: Renowacja tarczy Atlantica
Moi drodzy spojrzałem kilka stron do tyłu i nie znalazłem podobnego tematu choć duża szansa, że pojawił się już wcześniej.

Znajomy mnie zapytał czy mam sprawdzone miejsce, w którym można zrealizować udany projekt renowacji tarczy. Pacjentem jest poczciwy i powszechny Atlantic (czarna tarcza).

Miałem kiedyś jakiś kontakt, ale zgubiłem. Może ktoś na forum robi takie rzeczy albo zna kogoś kto się zajmuje renowacją. Niekoniecznie z cennikiem z górnej półki...

: Re: Renowacja tarczy Atlantica
Buczo napisał/a:
Moi drodzy spojrzałem kilka stron do tyłu i nie znalazłem podobnego tematu choć duża szansa, że pojawił się już wcześniej.

Znajomy mnie zapytał czy mam sprawdzone miejsce, w którym można zrealizować udany projekt renowacji tarczy. Pacjentem jest poczciwy i powszechny Atlantic (czarna tarcza).

Miałem kiedyś jakiś kontakt, ale zgubiłem. Może ktoś na forum robi takie rzeczy albo zna kogoś kto się zajmuje renowacją. Niekoniecznie z cennikiem z górnej półki...


Ja robilem tarcze do Doxy w firmie Annpol w Lodzi. Chromowali mi tez kilka kopert.
Jesli chcesz to moge dac namiary. Cen nie pamietam, ale wysylam im zegarki regularnie i nie narzekam.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Przy czym, w Annopolu chyba tylko (lub aż) chromują kopertę i rozbierają.
A tarczę robi ChronoStar...

:
Santino napisał/a:
Przy czym, w Annopolu chyba tylko (lub aż) chromują kopertę i rozbierają.
A tarczę robi ChronoStar...


Byc moze. Nie chwalili sie komu podzlecaja.
Jesli tak, to uderzac do Chronostara. Personalnych doswiadczen z nimi nie mam.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.