Brzytwowy zegarek [projekt 3D]
Odpowiedz do tematu

:
Okienko daty robi za żyletkę .

:
Co tam Panie w projekcie słychać? Szkoda byłoby taki potencjał zaprzepaścić.

:
miejmy nadzieję, że autor delikatnie się zaciął. Oby się nie pochlastał... :D ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
miejmy nadzieję, że autor delikatnie się zaciął. Oby się nie pochlastał... :D ;)

:D No, o tym mogła by być oddzielna opowieść - w skrócie mam jeszcze nos :)
A co do zegarka - projekt na razie przegrał z żoną, która koniecznie musiała układać wirtualne kafelki w projekcie łazienki :) Ale na pewno wprowadzę kilka Waszych pomysłów, żyletka jako przeciwwaga, żyletka jako mała sekunda, minuta większa tak, aby uzyskać efekt zamykania i otwierania brzytwy... Chodzi mi też po głowie temat złotej/boskiej proporcji - ale to w nowym projekcie.

--
aRTI01
:
Kibicuję! :popcorn:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
diver
[Usunięty]
:
no wskazy wymyślne, ale koperta też powinna nawiązywać do brzytwy (coś w stylu Ananty Seiko) pifko

:
diverofobia napisał/a:
koperta też powinna nawiązywać do brzytwy (coś w stylu Ananty Seiko) pifko

Hmm... Takie wielkie? Bardziej myślałem o czymś vintage, brzytwy to dla mnie bardziej stary styl. Może nawet coś jak pasówka z kieszonki...

--
aRTI01
diver
[Usunięty]
:
arti01 napisał/a:
diverofobia napisał/a:
koperta też powinna nawiązywać do brzytwy (coś w stylu Ananty Seiko) pifko

Hmm... Takie wielkie? Bardziej myślałem o czymś vintage, brzytwy to dla mnie bardziej stary styl. Może nawet coś jak pasówka z kieszonki...



Dobrze to ile ostrze brzytwy miało (stylizacja), a ananata to wzorowana chyba kataną? , projekt jest Twój
ja tylko zgłaszam uwagi, chcesz skorzystasz lub nie pifko

:
diverofobia napisał/a:
ja tylko zgłaszam uwagi, chcesz skorzystasz lub nie pifko

Za które jestem wdzięczny :) Po prostu nie myślałem o takim kierunku... Muszę to przemyśleć i zobaczyć, czy w ogóle coś takiego mi wyjdzie

--
aRTI01
:
Kapitalny projekt , działaj dalej pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
To jak, jedziemy z tą pasówką?

:
Po primo:



Po drugie primo - koncept genialny.
Mi chyba najbardziej przypadł do gustu ten z małą sekundą i żółtymi okładzinami zamiast minuty. W sensie przy żółtym bym koniecznie nie obstawał, ale jednak fajniej tak, niż dwie kręcące się wokół siebie brzytwy.
Duża sekunda też niszczy samą brzytwę IMO, zatem wybieram małą.

A rozmiar to taki ludzki bym proponował, jakieś 40-42mm. Oczywiście i tak będziesz ograniczony rozmiarami dostępnych kopert i mechanizmów, ale szedłbym możliwie w kierunku twokego projektu, czyli takiego naleśnika.

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2017-11-07, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
O właśnie, naleśnik!
Widział ktoś u Heńków koperty do 649x ze szkłem na prawie całej średnicy, tzn. ze zminimalizowaną lunetą?

:
O, dopiero zobaczyłem nowe wpisy :) Projekt mogę dopracowywać, tylko czekam na pomysły, bo mi się skończyły :) Co do produkcji, to ja tylko rysuję, na biznesach się nie znam :)

--
aRTI01
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.