Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Na komórce :?: ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Na komórce :?: ;)


klepnij w ekran 2 palcyma , zmień ustawienia w komórce ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Na komórce to już w ogóle...
:p

FORZA Robert!
RK WRT
:
Szkoda klepać. Sami wiecie, że nie o to chodzi. Jak nie powiększysz to nic nie widać. A jak powiększysz to musisz przesuwać cały "obraz". Czyli nadal qpa. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zmianę na forum zauważyłem po powrocie... hmmm

Tomek, możesz mnie oświecić dlaczego gadzinę masz w avatarku i gdzie podział się ten sympatyczny menel? :popcorn:

:
Taka mała odmiana, już kiedyś miałem ten sam ..

:
IMO ten gość był fajniejszy ale jak tam chcesz :)

:
Twój poprzedni też był lepszy, a teraz chyba Arecki go na Kizi przejął i zawsze w pierwszej chwili myślę, że to Ty ;)

:
Ale że ten?
No to niech wróci na jakiś czas :)

:
No właśnie ten, jakoś się przyzwyczajam do cudzych avatarów :))

:
Woytec napisał/a:
Tomek, możesz mnie oświecić dlaczego gadzinę masz w avatarku i gdzie podział się ten (...) menel? :popcorn:

no proszę
zamienił menela na gada
na pierwszy rzut oka odległe ale w sumie dalej w swojej stylówie
brawa za konsekwencje i wierne oddawanie rzeczywistości
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-12-12, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Kuźwa, a taki był spokój facepalm

:
O, Ratler Wściekły I, wrócił :) .

Antisocial and faceless...
:
O co chodzi z tym diverem na pewno to Sylwek?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na pewno, to Kopernik była kobietą i żyje. W Las Vegas.
:D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.