Merkur MarineMaster
Odpowiedz do tematu

:
zetrov, miszcz pióra pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dzięki za recenzję - ten ceramiczny bezel, który tutaj dałeś na minus, świetnie się prezentuje w słoneczne dni - miałem podobne odczucia jak zmieniłem bezel w Steinharcie O1 GMT, też na początku się wkurzałem bo wydawał się ciemny ale jak słońce przyświeciło to robił świetną robotę i w zasadzie nie było nikogo kto, widząc na żywo, nie powiedziałby że to świetnie wygląda - tak że daj mu szansę... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
zetrov pifko pifko pifko
kubol napisał/a:
Jak długo szła Ci paczuszka i czy od samego początku zamówienia miałeś śledzenie przesyłki?

Nie żartuj :głową w mur: Po 90 dniach aukcja spadła już nawet z eBaya i nie ma ani śladu po transakcji (oficjalnie). Jedynie uspokajające i pojednawcze maile co 2-3 tygodnie, żeby czekać cierpliwie na przesyłkę.
Teraz przynajmniej wiem, że to nie fantom był i znowu uzbrajam się w cierpliwość... a zresztą, na Titaniumera czekałem jeszcze dłużej facepalm :facepalm: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-12-06, 20:24, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cierpliwość jest mocno wskazana :)

:
Przynajmniej nie jestem tu osamotniony :))

:
Wysłane 7 listopada z Chin. Odebrane 5 grudnia.
TNT-demony szybkości, a błyskotliwość godna szympansa.

:
dzieki za recke; czy to jest prawdziwy monoblok?
jest jakies dojscie do mechanizmu? przez szklo tylko?

beceen | ***** ***
:
Dokładnie, tylko przez szkło

:
to trochę kiepsko, bo jak ci zajdzie tarcza paprokami to wywalenie ich nie będzie już takie proste hmmm

:
zawsze się zastanawiałem jak się zdejmuje szkło w monoblokach ? hmmm

Skate or die!
:
Masz rację, zostaje gwarancja Chińczyka który klepał to w szopie i wiadomo gdzie to można sobie włożyć. Będę się martwił jak coś się stanie

k-kapusta
[Usunięty]
:
Kurczę,jestem wielkim fanem Seiko i chociaż mój wewnętrzny burak ma wielkie pole tolerancji,to chyba jednak w tym wypadku bym nie kupił.Jakoś to mi nie pasuje...ujmę to tak-mam 6-7k kupuję Seiko,mam 1k jednak bym odpuścił Merkura.Mam zegarki rolmopso podobne,czekam za dwukoronkowcem ala IWC ,ale jednak Seiko niech będzie Seiko.Ale jeszcze raz gratuluję zegarka i recenzji!🍻

Ostatnio zmieniony przez k-kapusta 2017-12-08, 10:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Wierna kopia ze zmienionym logo - mój burak tego nie łyka :/

:
Tomek ale wiesz, że 90% społeczeństwa kompletnie nie pojmuje tematów zegarowych, to dla nich abstrakcja, więc czy tam będzie seiko czy inny czort to na nikim nie robi wrażenia, dlatego pojawia się pytanie: czy warto płacić za oryginał niebagatelną sumkę a może jednak chińczyk go zastąpi za te 300 USD, no chyba że osobiście to kogoś kłuje pokrewieństwo i brak oryginalności hmmm

:
A zwróciliście uwagę, że z zasady burak to drga nam wtedy, kiedy ktoś nam "okalecza" naszeg prywatnego Graala :-) ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.