Citizeny z bakterią...
Odpowiedz do tematu

:
To ja tak :)


:



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:

:
I znowu



:
W tym roku na Baselworld, Citizen zaprezentował nowy, prototypowy mechanizm kwarcowy z dokładnością do +- 1 sekundy na rok. Bez RC, bez GPS, tylko termokompensacja, eco drive i wieczny kalendarz. Przy takim postępie nauki i technologii, przez 43 lata udało się zejść "tylko" 2 sekundy w porównaniu z poprzednim najdokładniejszym kwarcem Citizena z 1975 roku. Wow


:
Cichy napisał/a:
przez 43 lata udało się zejść "tylko" 2 sekundy
To wszystko przez rozpasanie i za długie przerwy na lunch ;)

:
Bo kiedyś to było lepiej, a teraz nawet zegarkom sie nie chce :twisted:

:
Kiedyś kwarce były "trochę" droższe, a kilka sekund na miesiąc dla 99% ludzi jest "good enough". Do kilku sekund na rok, i wskazówek trafiających w indeksy trzeba dopłacić kilkudziesięciokrotnie, ciekawe ile policzą za ten mechanizm..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Obrazek



Chyba cie :wkurzony:

:
revolta napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Obrazek



Chyba cie :wkurzony:


Dzięki Jacek pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:

:
Myszkolap, pomyśl nad Ori bransą ;)

[ Dodano: 2019-01-19, 18:13 ]
Myszkolap, pomyśl nad Ori bransą, jest super ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, Noo ori bransa jest super do tego zegarka
Ostatnio oglądałem u Montany, udał mu się ten zakup cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
tomaliusz, Noo ori bransa jest super do tego zegarka
Ostatnio oglądałem u Montany, udał mu się ten zakup cool


Pewnie że się udał. W tym zegarku brakuje tylko szafiru. Nawet myślałem o l Jastrzębiu ale teraz nówka koło 1 k to za 1.5 k mam i RC i szafir z ar. Powiem wam, że ten cb5000-50l udał im się. Jajecznica IMO słabiej wypada chociaż ją bardzo lubię. Na plus w AS4020-44B fajny grawerowany dekiel i indeksy że srebrną obwódką.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.