SDGM CZY KONTIKI
Odpowiedz do tematu

:
:) to doprecyzuj może warunki brzegowe...bo jedyny jaki podałeś to "biała tarcza" ;)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
OS - Zbych wystawił na bazarku.

:
Może Certina DS1 hmmm :?:
Taka
http://www.zegarmistrz.co...AiABEgIsa_D_BwE

Sklep przypadkowy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, Mam już DS First także odpada ;) A do kolegi Zbych napisałem. Może uda się skorumpować ;)

Ostatnio zmieniony przez pawel_krakow 2017-11-26, 16:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Kontiki FH! To oczywista oczywistość :))

:
Mogę jeszcze z doświadczenia polecić Tissota le locle... Z rezerwą chodu lub bez. Oczywiście, bierz na kajdanie jak już

:



Jedyny, którego sprzedaży żałuję :głową w mur: :głową w mur:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
kontiki mandiable cool

:
Z podanych to SDGM, jak kontiki to starsza wersja, a najbardziej uniwersalny będzie Standard Date.

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Meches napisał/a:
Z podanych to SDGM, jak kontiki to starsza wersja, a najbardziej uniwersalny będzie Standard Date.


Znaczy z tą dziurą w tarczy? Jeśli tak, to pozwolę sobie zauważyć, że kulega siem nic a nic nie zna facepalm

:
Z jaką znowu dziuro ?
Oryjent w sensie jak kulega wielmożny sprzedaje a Końtika co to kulega ma :) taki oto sens trza było wyciągnąć :D

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Mam kontiki, tą starą, zdjęcie poniżej wklejam i uważam, że jest genialna. Ale tylko ta. Już nawet four hands w czarnej wersji z zielonymi indeksami mnie odrzuca. A ta, którą pokazałeś, moim zdaniem oczywiście, nie ma nic w sobie, kompletnie...


Na imię mam Grzesiek.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.