Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
ten undone bardzo fajny! tylko trza taka dwurzedowke biała miec :))
A Independent/island ma teraz mercedesy bez mercedesa :D te indeksy mocno przekombinowane; zielona luma tez srednio pasuje...

beceen | ***** ***
:
>>>

Tomek napisał/a:
https://www.ablogtowatch.com/undone-mystique-chronograph-watches/
Szkoda, że kwarc i 40mm średnicy, bo podoba mi się ... Cena w miarę, $260


Prezentowane czasomierze Undone Mystique posiadają wielce interesujący design, a szczególnie wersja Mercury... :shock:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
beceen napisał/a:
A Independent/island ma teraz mercedesy bez mercedesa :D te indeksy mocno przekombinowane; zielona luma tez srednio pasuje...


Wg mnie luma pasuje do szarej tarczy :)) Tylko wskazówki zmienić na milsubowe albo coś w podobie.
Tutaj zdj. prototypu (niebieskiego) :arrow: https://www.facebook.com/...290234281475863

Chociaż mnie ostatnio najbardziej w oko wpadły takie paskudy hmmm



Jak mi nie przejdzie, to w przyszłym roku pewnie kupię tylko takiego VDB, h2o Orcę Mono, a później to już tylko zmieniać pracę i brać kredyt :D

:
nie podobaly mi sie vdb, ale trza przyznac, ze coraz lepsze robia... natomiast h20 nadal nie rozumiem :))

beceen | ***** ***
:
Machu napisał/a:
beceen napisał/a:
A Independent/island ma teraz mercedesy bez mercedesa :D te indeksy mocno przekombinowane; zielona luma tez srednio pasuje...


Wg mnie luma pasuje do szarej tarczy :)) Tylko wskazówki zmienić na milsubowe albo coś w podobie.
Tutaj zdj. prototypu (niebieskiego) :arrow: https://www.facebook.com/...290234281475863

Chociaż mnie ostatnio najbardziej w oko wpadły takie paskudy hmmm
Obrazek
Obrazek

Jak mi nie przejdzie, to w przyszłym roku pewnie kupię tylko takiego VDB, h2o Orcę Mono, a później to już tylko zmieniać pracę i brać kredyt :D



Machu, słuszny kierunek. Mnie kuszą wypusty z 2013-ego, choć i te z tego roku są całkiem Ok.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
beceen, te akurat są sprzed kilku ładnych lat ;) a z h2o część mi się podoba a część nie...

jimmy, mnie od dawna się podobają te zegarki, tylko byłem przekonany że wszystkie są kosmicznie drogie... a okazuje się, że używki 2011 i 2012 chodzą u sąsiadów po 700-800 Eur :))

:
Machu napisał/a:
beceen, te akurat są sprzed kilku ładnych lat ;) a z h2o część mi się podoba a część nie...

jimmy, mnie od dawna się podobają te zegarki, tylko byłem przekonany że wszystkie są kosmicznie drogie... a okazuje się, że używki 2011 i 2012 chodzą u sąsiadów po 700-800 Eur :))


Vintage VDB śledzę od samego początku ichniej działalności i mocno im kibicuję. Pewnie i ja skuszę się na taką używkę/ odezwę się do Ciebie w przyszłym roku w teakowej sprawie :))
Mnie męczą te z 2013 ale najtaniej znalazłem za 6,5K :( / igła stan. Na chrono wisi limitak dla Porsche Klubu :/

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ale ja się też będę odzywał do kogoś innego o zakup :))
No chyba, że tam można założyć konto i kupować, bez postów i stażu...

:
....to może sznurek pójdzie, chyba, że kupisz tego dolnego, a ja odkupię go od Ciebie za połowę ceny :)) ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Kilka VDB ma/miał chyba selassje hmmm
Może Koszałek pamięta ? hmmm ;)

:
Tomek napisał/a:
Kilka VDB ma/miał chyba selassje hmmm
Może Koszałek pamięta ? hmmm ;)


Miał ma ale inne niż te co Jarek pokazał.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ostatnio się obudził to go spytajcie.

Skate or die!
:
Miał takiego 2011 matowego jak mi się podoba i jeszcze jeden inny model, chyba 2013 ;)

:
Jak żyć :głową w mur: :głową w mur:



Ostatnio zmieniony przez satanic666 2017-11-14, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.