Chronografy
Odpowiedz do tematu

:
Takie z tego chrono jak z każdego kasioka :P

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Kurde - podobają mi się wszelkie chrono ale............... Ale ze względu na wzrok muszę mieć czytelne tarcze . Tak głupio jakoś patrzeć na zegarek i nie widzieć jaka godzina .......... :wkurzony:

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, nie rób scen, wystarczy że widać która godzina...jak się okulary założy :)) :D

:
no dobra- nie lubię okularów ;)

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Ja bardzo lubię chronografy, tylko mam obawy innej natury, jak walnie coś w takim, to naprawa majątek, a i majstrów którzy znają na tych mechanizmach, jak na lekarstwo. :mad:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Sebastian napisał/a:
Takie z tego chrono jak z każdego kasioka :P

Stoper ma :P

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Sebastian napisał/a:
Takie z tego chrono jak z każdego kasioka :P

Stoper ma :P


No a co napisałem?
:P

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Czy jakas madra dusza potrafi cos wiecej powiedziec na temat tego wynalazku na podstawie zdjecia?

Na tarczy cos jakby "Ewys Extra, 17 Jewels, Antimagnetic".



Zegarek ogolnie na bogato - koperta z litego zlota.

Zdjecie obowiazkowo w klimacie KSF, bo w Malopolsce bylo robione. Lepszego nie mam.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek lubię takie chronografy, jak tarczę oczyścisz będzie super , nie wiem jak mechanizm może też do smarowania i czyszczenia. Ciekawe co to , może Landeron ?

pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Patrz Jacobiec i się ucz:




:
Jacobi napisał/a:
Erolek lubię takie chronografy, jak tarczę oczyścisz będzie super , nie wiem jak mechanizm może też do smarowania i czyszczenia. Ciekawe co to , może Landeron ?

pifko


Tez nie wiem co to za wynalazek. Natychmiast poszedl do majstra, bo wskazowka chronografu byla sie spadla.

Koperta trojdzielna, wiec na wszelki wypadek wolalem sie tego nie dotykac, bo nawet nie wiem jak sie takie cos otwiera.

Dostalem od tesciow na 40-tke. Wypatrzyli gdzies u jubilera.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek, ładny prezent . Obstawiam Landerona , marki nie znam .

:
Moze byc jeszcze jakies Valjoux 22/23

Bez zerkniecia w bebechy trudno cos wyrokowac. Ktos sie jest w stanie pokusic o datowanie?
Stawiam na lata 50-te, ale tak na podstawie fusow z kawy, niz jakiejs glebszej analizy.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
I tu...



:
Wojtek jest dobrze pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.