Pagani
Odpowiedz do tematu

:
jaro19591 napisał/a:
Skąd się wzięło to 47 mm? Zegarek ma 44.


To raczej z koronką jest liczone.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Capek napisał/a:
To w takim razie zostaje kwestia koloru. Niebieski fajny, ale niebieskiego nurka już mam. Czarny też niczego sobie..


Ja niebieski bo w pudelku same czarne i jeden pomaranczowy

:
A co tam w środku siedzi? I czy to serwisowalne jest w naszych warunkach? I faktycznie ma 44 bez koronki?

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Damka w środku. St-6.

Antisocial and faceless...
:
Zmiana koncepcji. Macał ktoś ten model? Jakieś opinie?


k-kapusta
[Usunięty]
:
Może już chłopaki widzieli ,ale ja nie :)) -kurde fajny!


:
Do mnie leci już. ;)

Skate or die!
k-kapusta
[Usunięty]
:
prezesso, jeżeli nie podejdzie,ustawię się w kolejce od przejęcia mienia😉 jestem ciekaw tej zieleniny.

:
A tego widzieli.


:
satanic666 napisał/a:
A tego widzieli.

Inaczej brandowanego pewnie tak .. :złośliwiec:

:
Sentinel napisał/a:
I czy to serwisowalne jest w naszych warunkach?


Kilka miesięcy temu, wtedy co wszyscy, kupiłem, to mój pierwszy rasowy Chińczyk :D i od razu trup :(


Przyszedł padnięty, tzn nie nakręca się do końca, pochodzi góra kilka godzin i zdycha. No i tak kilka miesięcy przeleżał sobie w pudełku, ale że nawet mi się podoba, to pomyślałem, że oddam do majstra. No i pierwszy do którego poszedłem, zaznaczam, że to zegarmistrz a nie bateryjkarz (coś tam naprawiał w moich i ojca Seiko) stwierdził, że wahnik kręci się tylko w jedną stronę, ale w ogóle nie chciał przyjąć na serwis :( powiedział: "ja nie wiem na którym bazarku w Chinach części dostanę" :facepalm: Dodał jeszcze, że mam na prawej ręce nosić, to może akurat w dobrą stronę wahnik będzie latać :głową w mur:

Poszedłem do drugiego majstra, potwierdził diagnozę pierwszego, wahnik kręci w jedną stronę, a w drugą odbija, nawet przyjął na serwis, zaznaczając, że potrwa to co najmniej do 25.1. (był początek stycznia). No i 25.1. dostałem sms, że jednak nie ma dostępu do części i mogę zegarek odebrać nienaprawiony :( Reasumując, z serwisem szczególnie łatwo nie jest :D

No i teraz pytanie, czy ktoś u nas jest w stanie go reanimować? Svedos?

:
Pozostaje jeszcze podmianka mechanizmu, na zatoce widziałem po 30$

:
Obik napisał/a:
Pozostaje jeszcze podmianka mechanizmu, na zatoce widziałem po 30$


Podaj namiary, towarzystwo nakupowało tego w pytę, może się przydać. ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Obik napisał/a:
https://www.ebay.com/itm/253290958554


pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.