Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:
Tomek, ale ja pisałem z punktu widzenia sprzedawców - jak przybędzie niezadowolonych klientów to mogą zmienić dostawców czy ogólnie poprawić logistykę.

:
Tomek, nie strasz... :głową w mur:

A z punktu widzenia sprzedawców.. to takie DTF po setnym mailu z prośbą o zwrot kasy za niedoręczony list, po prostu napisze, że nie wysyła do Polski i tyle.

Ostatnio zmieniony przez maciek 2017-11-03, 13:27, w całości zmieniany 2 razy
:
Pytanie, na ile za te opóźnienia odpowiada strona polska, a na ile chińscy dostawcy - my tutaj sobie generalnie 'gdybamy', że tam święto, a tutaj rodacy odkryli Ali i UC nie wyrabiają...

:
Tam, zdaje się, wysyłka za granicę jest dotowana przez państwo, stąd możesz kupić coś za dolca z szipem gratis.

Więc idzie to najtańszą przesyłką z możliwych. Mam dwie rzeczy w drodze od kilku tygodni, tracking nie pokazuje kompletnie nic. Zaczyna się na IN, kończy na CN. Wcześniej tracking pokazywał się na polskiej stronie PP kilka dni od nadania.

Tydzień temu dostałem też zwrot kasy za zakup na E-Bay jakiejś koszulki dla córki wspólnika. Termin dostarczenia max do 16 października. Kupiona w połowie sierpnia. Do dziś nie doszła. Od początku nie było jej widać w tracking.

:
A ja jestem baaaardzo ciekawy dlaczego w tej chwili HK Post jest najszybszą pocztą wg. alipaczka.pl :D
Przecież te 11 dni to chyba średnia sprzed kilku miesięcy a nie z ostatnich dwóch tygodni :głową w mur:
Coś musi być na rzeczy u nas.
A czy Wasze paczki drgnęły coś ?

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-04, 17:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Łajzy chcą od wszystkich myto i dlatego to trwa tak długo :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
U mnie lipa. Napisałem do DTF z pytaniem jak długo jeszcze powinienem wg nich czekać, wg trackingu paczki stale nie ma w PL, więc sprawa jest również po ich stronie. Zobaczymy co i kiedy odpiszą.

Ostatnio zmieniony przez maciek 2017-11-04, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Czyli to co i u mnie :(
Ja rozmawiałem już z DFI i do 10 listopada mam czekać, jeśli do tego czasu paczka nie dotrze mam do nich napisać, na prawdę katastrofa... :wkurzony:
maciek odpiszą Ci pewnie to co i mnie, żebyś poczekał 20 dni roboczych (nie kalendarzowych), coś czuję, że niedługo przestaną wysyłać do Polski zwykłymi listami :mad:
Edit bo sobie coś przypomniałem, przecież ja zamawiałem też HK Post inną paczkę z zupełnie innym asortymentem, ot kawałek plastiku i od 25.10 paczka nie zmienia statusu, ostatni status:
2017-10-25 20:28 HONG KONG AIR MAIL CENTRE, Package sent
To ja już nie wiem o co chodzi :shock:

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-04, 18:00, w całości zmieniany 2 razy
:
No jak i co chodzi? Paczka została wysłana z HK i pewnie tak naprawdę dotarła, tylko WER Warszawa jeszcze jej nie zarejestrował.

:
maciek, pewnie masz rację, wiem, że cierpliwość jest cnotą :))
Dawajcie znać jak wygląda Wasza sytuacja cool
Edit: paczka o której ostatnio pisałem została dzisiaj zarejestrowana w WER Warszawa, wysłana 25.10 października, wyprzedziła tą z 16.10 :D

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-05, 16:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Czekam już tyle, że ebay przeniosło mi transakcję do historii zakupów :P

:
To tak jak z Merkurem MM - też już tylko do wglądu w historii :złośliwiec: :facepalm:
.
.
.
...Napisałem do sprzedawcy - jak długo ma jeszcze zamiar żonglować terminami :evil: :evil:
.
.
.
...Ciekawe co odpisze :idea: :idea: :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Moja żona czeka na jakieś gówniuszczka z Ali. Tracking mówi, że zlądowały w PL 01.10.17. Od tamtej pory cisza, na poczcie nie wiedzą niczego więcej.
Grubo... facepalm :popcorn:

:
Ja już dałem sobie luz na zakupy z Ali :facepalm:
Szkoda czekania i nerwów ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Pasek kupowany na Aliexpres dostałem 3 tygodnie po zakupie. Kupiony w październiku - dostawa też w październiku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.