Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
Teraz tylko ładnie trzeba opakować... :popcorn:

:
Opakowanie się robi ;)

:
Łoo turbinka Kowalskiego ;)

:
To jeszcze może modyfikacja mechanizmu tak, żeby tarcza była pełna a karuzelka widoczna od przedszkolnego dekla :)) :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Wiedzcie, że coś się dzieje ...



Fotka w skali 1:1 ?

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
będzie na innej,niż 6? Można zrobiś fajnego dwukoronkowca, turbinka na 7,8 i koronka bezela na 2, 4 - na moje świetny pomysł, Doriana zresztą

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2017-08-02, 08:34, w całości zmieniany 1 raz
:
:popcorn:

:
Z_bych napisał/a:
To jeszcze może modyfikacja mechanizmu tak, żeby tarcza była pełna a karuzelka widoczna od przedszkolnego dekla :)) :twisted:

I data z "przodu". :popcorn:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zbierać trzeba dutki :złośliwiec: - kiedy pokazywane będzie... więcej :?: :idea: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Renderowane będzie po wakacjach, bo w tej chwili jesteśmy ułomni przez temperaturę :)

:
Dziś w Media Markt w Szczecinie na Struga rozmawiałem przy kasie z jakimś przesympatycznym Panem w ortalionie Sea-Gulla :) . To ktoś od Was ?

:
Na bank nie.

:
No cóż, tak mnie to zaciekawiło, że ortalion z logiem Sea-Gull raczej nie jest czymś szeroko spotykanym ;)

:
Dobrze, że gość ne nosił kurtki z Durexem, boby chiba Krzysia poniosło cool
:D


Gbour.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Że co?, że drzewko gumowe, czy jak?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.