Omega
Odpowiedz do tematu

: Omega
Co o tym myślicie? Fake or not?

http://allegro.pl/zegarek...74.html#thumb/1

Nie jestem znawcą. Pytałem mailem o szczegóły nie otrzymałem odpowiedzi. W między czasie się sprzedał. Szkło jest uszkodzone, na tarczy jakby dziwny nalot. Ktoś wtopił czy zrobił super deal?

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2017-09-24, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
:
To jak kupić "okazyjnie" mercedesa CLSa za 10 tys zł ;) Myślę, że kupujący delikatnie mówiąc źle ulokował gotówkę cool

:
W takich przypadkach przypomina mnie się Omega, zdaje się Speedmaster, z kizi, którą najpierw potraktowali jako shit z tureckiej plaży, a finalnie okazała się 100% oryginałem.
Temat i ciekawa dyskusja do znalezienia na kizi :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Mi bardziej kojarzy się z passatem w tedeiku, którym jeździła babcia do kościoła :popcorn:

:
:D

:
mieliście okazję ...

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
ale że co, oceniasz że to oryginał ? po czym wnosisz :?:

:
Bo kwarcowych podrób tej jakości nie robią?

:
Darek robią teraz takie podróby, że majstry mają problem z oceną sytuacji :D

już nie chcę kierować cię na pewne zakazane strony sklepowe, bo nie wolno...ale ceramika i zewnętrzna jakość taka, że nie powstydziłby się oryginalny producent swiss :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-10-05, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
:
robią, strony znam i takich co kupili i porównywałem, i da się odróżnić , tutaj to jednak musiałbym mieć parę fotek więcej choć ściachrany wygląda dobrze , szkło musiałoby być pęknięte bo zarysować się nie da
wszak to tylko 1 stopień mniej niż dyjament, ciekawe że bezel nie jest zarysowany- to w podróbach pada naj... no i jest parę szczegółów wskazujących na ewentualną oryginalność , ale upewniłbym się ,
co do ceny to zbliżonych ofert na bakterie jest dużo , a na wiadomym wszem taka podróba kosztuje set
złociszy

a oczy... bez karty bym nie kupił , choć i to podrabiają :/ chyba że po sprawdzeniu w serwisie ...

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-10-05, 13:34, w całości zmieniany 2 razy
:
Maras, część sklepów fotografuje oryginał a wysyłają qpę. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.