Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Spisek!! Niemce!!! Zdrada!!! Na koń!!! Do szabli!!
:D

Nie denerwuj się tak Alamosiu, to tylko ciekawość :)
Jak by to o Ciebie chodziło to zaraz bym napisał i to tłustym drukiem :D

:
Dorian06 napisał/a:
prezesso napisał/a:
Nic nie pamietam. Kurde, moja pamięć faktycznie słaba :(

Również nie. :(
Są na Forumie gdzieś te fotki :?:

Może za krótko tu jesteśmy? ... mua też niepamientajom hmmm

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-09-02, 16:37, w całości zmieniany 2 razy
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Może Koszałek będzie pamiętał? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Sklerotyki :D :)) ...była taka akcja pamiętam jak dziś...no prawie jak dziś. :))

:
To stare dzieje, a tym gościem od podrób był pewien szanowany Pan Doktor :twisted:

:arrow: http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=6137

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2017-09-02, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobrze pisałem o Rolniksie, ale za wuja nie pamiętam gościa.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
A jakie ma to znaczenie, po 6 latach ;-) ?
Wskazałem zjawisko, nie sądziłęm że tak się pobudzicie ;) pifko

:
Szkoda, że fotki wcięło. Była by nauka na przyszłość.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
miś
[Usunięty]
:
Zenula

:
Oglądając zdjęcia porównawcze podrób wiem że są modele które wizualnie będą nie do odróżnienia.
Z drugiej strony sama świadomość posiadania czegoś niepełnowartościowego większość normalnych ludzi odstręczy. Na podróbkarskich forach sporo jest tematów pod tyt. "Miałem podróbę w końcu kupiłem oryginał".
Sam kiedyś kupiłem podrobione okulary przeciwsłoneczne. Cały czas gdy je nosiłem wydawało mi się że każdy na ulicy widzi przesunięty o pół milimetra w lewo napis i logo ;) nie mogłem tego nosić. Wywaliłem, kupiłem oryginały. Od tamtej pory przerobiłem już dwie pary i jestem zadowolony.
Ostatnio po forach podróbkarskich szukałem koperty do posiadanego mechanizmu. Przypomniałem sobie okulary. Skończyło się na pisaniu maila do oficjalnego dystrybutora bo wiem że zegarka nie byłbym w stanie potem nosić.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2017-09-06, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
:
mięczak :złośliwiec:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
mięczak :złośliwiec:
;)


:D :)) taaa wymiekłem jak mi dystrybutor napisał ile chce za kopertę. Jednak składaki są jeszcze nie dla mnie :głową w mur:

:
O, to ciekawe :popcorn:
To ile chce, bo jeden taki obrzydliwie pazerny i moralnie zdyskredytowany brand co udaje że jest polski żąda, bezpodstawnie, aż 500 zł, razem z wymianą :popcorn:

:
ALAMO napisał/a:
O, to ciekawe :popcorn:
To ile chce, bo jeden taki obrzydliwie pazerny i moralnie zdyskredytowany brand co udaje że jest polski żąda, bezpodstawnie, aż 500 zł, razem z wymianą :popcorn:


...musi to jakaś świnja :))

:
Najobrzydliwsza z obrzydliwych, ani chybi. Bo pazerna, i za reklamy dutków nie chce płacić :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.