POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Taki podobny trochę znalazłem ... :)



1948

Wydaje się, że na indeksach jest stara luma, uzupełnienie we wskazówkach byłoby sensowne gdyby pasowało do tej starej, inaczej będzie kiepsko i lepiej zostawić tak jak jest ... tak jak sugeruje jimmy :))

:
takie rozwiązania bez lumy nie są złe
tu masz przykład współczesny
http://gerlach.org.pl/30,.html

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No, to zostawiam jak jest, przekonaliście mnie pifko pifko
Przecież tak też ma swój klimat, a do tego to pierwszy zegarek mojego ojca... Miał tylko dwa przez całe życie, potem był Worldmaster murzynek bez daty, też go mam...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
dawaj fotę tego murzynka
:( skoro to TAKA pamiątka to nie do wyrwania są jak widzę :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
to nie do wyrwania są jak widzę :(


a gadałeś że nie jesteś w stanie nic wyrwać, musisz się zdecydować :złośliwiec:

:
Ratler Wściekły I,

Tadaam!!

Tatowy murzynek na spinnerowym pyciu:



Btw. wie ktoś co tam słychać u Spinnera? Bo zaniknął nam kolega i nieco się niepokoję?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Żyje, żyje i dzierga, dzierga :idea: - na Instagramie obecny jest stale :arrow: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Thomas666 napisał/a:
Ratler Wściekły I,
Tadaam!!
Tatowy murzynek na spinnerowym pyciu:

fajny pifko też mam takiego w jakimś wiadrze :)
hmmm tylko czy murzynkiem nie nazywano takiego co to tylko środek miał czarny a nie całą czarną?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tyż mom, murzynek to była Delbanka.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Fajowy Atlantic pifko

:
Tate gadali na niego murzynek, tak się w domu przyjęło... Ja wiem, że murzynek to była delbana, też mam, po dziadku... Tak pozbierałem wszystkie czasomierze po przodkach :))

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Silvana, Atlantic i Delbana :/ zazdraszczam zwłaszcza że nie mam Delbany murzynka :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Delbanka dziadkowa, sterana strasznie, ale rodzinna.


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Stan nie jest taki zły. Ja mam po przodkach dwa martwe LED-owce, poobijane Glashutte i Atlantica z tarczą niemal zabitą wilgocią. No i pewnego skurczybyka bez kamieni, który czeka na lepsze czasy mojego portfela, bo nikt go nie chce robić, a jak chce, to chce sporo ;)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Delbanę murzynka, po ojcu, też pokażę niebawem. A chwilowo - w piątek - odkurzyłem chinola 1:





...i chinola 2:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.