Renowacja Artego
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Jestem klasycznym samoukiem
...to tak jak ja :))

:
Ja jednak nie poszedłem aż tak daleko by sięgnąć po literaturę i przyswoić jakieś fajne zegarmistrzowskie słownictwo, tak że szacun 😉

:
Warto się od Nich uczyć pifko .
Koronka wylatywała z koperty ...
Zegarmistrz we Warszawie powiedział, że tiret złamany a dorobienie 1000 PLN ( bo zegarek drogi i niespotykany).
Mnie Kumotrzy na forum powiedzieli, że tiretu nie da się złamać .
Poszedłem do majstra w Starachowicach, który przykręcił mocniej obluzowana śrubkę i nie chciał wziąć kasy, bo podobno nic nie zrobił ....

Tak wiec, dzięki poradom z forum, uratowałem 1000 PLN :)

pifko pifko pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
no wlasnie sie obawiam, czy nic nie polamalem - zostawilem u jakiegos zegarmistrza na bitwy warszawskiej, bo pana jana nie ma. Zobaczymy, co wymodzi.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
no wlasnie sie obawiam, czy nic nie polamalem - zostawilem u jakiegos zegarmistrza na bitwy warszawskiej, bo pana jana nie ma. Zobaczymy, co wymodzi.


To tam jest zegarmistrz? Zwykle urzędowała bateryjkara, i to taka z czterema dolnymi płetwami. Sklepik ogólnie handluje wujową biżu.


Gbq.

[ Dodano: 2017-08-25, 14:02 ]
Zapomniałbym: Artego "bleu ciel" wyszedł ci lepiej, niż producentowi :)
pifko


de Gbourec.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
no kobita taka... no coz, Twoja recenzja nie nastraja pozytywnie. Najwyzej nic nie zrobi :/

beceen | ***** ***
:
A może się podszkoliła? A może outsorsowała to do zegarmistrza? Jak będzie zrobione i rachunek 300, to znacy, że poleciała na Sandomierską. cool
UFOjcie - pzyszłość pokaże.


Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
A jak pójdzie na Świetojerską, to rachunek będzie minimum 1000 :) :) :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Zegarek nie zrobiony, a tysiąc za obrażenia przy zjedzie ze schodów :)


Gbonk.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Wilcy jesteśta nie ludzie - a może jak raz wszystko będzie OK ? :D

:
no i siara panowie, bo zegar dziala - czesciowo.
Wg pani pogialem ten dynks on szybkiej zmiany daty, ktora teraz nie dziala, ale reszta funkcji dziala :)) wiec i tak jest lepiej niz bylo cool i tylko 6 dych zaplacilem...

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.