Klonowanie wegetatywne Biało-czerwonej :)
Odpowiedz do tematu

:
Eustachy, to co wlasciwie robiles, bo troche nie wiem :)) naniosles logo iskier na tarcze?

beceen | ***** ***
:
Taki żart :) dla rozruszania monotonii Forum :złośliwiec:

Zegar oryginalny, oczywiście z Gerlacha :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
aaaa, myslalem, ze naprawde cos bylo modzone. Ja to latwowierny jestem jednak...

beceen | ***** ***
:
pifko pifko pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
mam pytanie w kwestii formalnej hmmm czy Eustachy ma wgląd i może poznać kto jak głosował ? hmmm
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I :) Ja wiem, że te cztery głosy to Twoje som :) :) :) ale ja mściwy nie jestem pifko

Klonowanie wegetatywne nie jest wcale takie proste. Pierwsze próby nie wyszły za dobrze :)




Ale potem już było już coraz lepiej :)






Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-08-23, 08:59, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, pifko pifko pifko

:
Svedos pifko pifko pifko

Dziękuję za koronkę pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, cicha Iskra z ciebie ;)

pifko

:
pifko
Tak jakoś samo wyszło...

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
A ma ktoś zbędną koronkę od Patka?

:
Pewnie i Patka da się sklonować. Ciekawy pomysł :)

Tylko uważaj, bo sterylnie musisz mieć w pracowni jak w NASA.
Szczególnie uważaj na fruwającą w powietrzu sierść, bo Ci wyjdzie coś takiego :))


"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
Pewnie i Patka da się sklonować. Ciekawy pomysł :)


Wątpię by właściciel (znany) poświęcił swój egzemplarz na materiał genetyczny :)

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.