Kosmos - ostatnia granica którą przekroczysz z KOSMONAUTĄ
Odpowiedz do tematu

:
Nie umarł, spokojnie, zegarek gości teraz u mnie na pięknych mazurach. Możesz Arek słać PW z namiarami do wysyłki to pod koniec tygodnia Kosmonauta poleci do Ciebie.
A teraz trochę wrażeń. Pierwsze co przyszło mi do głowy po otwarciu paczki to: Ktoś zajumał Gerlachowe pudełko. Jednak po odwinięciu wszystkich folii okazało się, że zegarek jest w – jak to określa producent – sakwie podróżnej. Nie śledziłem tego wątku więc nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale po wcześniejszych sztafetowych zegarkach w drewnianych pudełkach trochę mnie to zaskoczyło. To tyle jeśli chodzi o pierwszą myśl po otwarciu paczki. :)
Co do samego zegarka to jak zwykle świetnie wykonany, idealnie układa się na nadgarstku i jak pisali inni super, cud, miód, ale nie moja bajka. Jako ciekawostka owszem, ale częściej do noszenia, to niekoniecznie, szczególnie, że w słoneczne dni godzina jest słabo widoczna, a może to ja ślepnę.
Dziękuję Gerlachom za możliwość pomacania tego i innych zegarków i z niecierpliwością czekam na kolejne sztafety.

Relax, Don't Worry, Have a Homebrew.
:
Niejaki pan Borys proszony jest o kontakt...

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Podbijam ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Dzięks. Jako że Borys się nie zgłosił wystosowałem wiadomość do kolegi Raist. Jeśli jednak i on się nie zgłosi zegarek zostaje u mnie przez zasiedzenie plask

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
To dawajnie to mnie :-D
W sumie praktycznie moja kolej :-P

:
Przepraszam, kumotry, zagapiłem się....

Wypadam z kolejki, raist się ze mną kontaktował, ma słać do kolejnego.

:
jeśli jeszcze można to i ja się dopiszę.

35. Tomaliusz
36. Cichy
37. barteq_m
38. Sentinel
39. Tomaczo
40. Dariusz51
41. Arek
42. borys
43. raist
44. yamak
45. wues89
46. wahin
47. eustachy
48. kubedes
49. umberto

Speedway, Sex & Rock'n'roll
:
Kolega Wahin od kilku dni nie daje o sobie znać, przeskakujemy czy damy jeszcze chwilę?
Może ktoś ma z Nim kontakt?

:
wues89 napisał/a:
Kolega Wahin od kilku dni nie daje o sobie znać, przeskakujemy czy damy jeszcze chwilę?
Może ktoś ma z Nim kontakt?


Tak.
Wysyłaj do następnego z listy, Adam jak wróci to się dopisze :-)

:
Kosmonauta dotarł.

Ogólne pierwsze wrażenie in plus. Fajna linia przypominająca mi młode lata :)

Ale ...

Ogólnie to kobiecy zegarek. Bardzo się podoba mojej żonie oraz kilku moim znajomym dziewojom. Nie jako zegarek ale jako ozdoba typu bransoleta :) :)

Po drugie jest fatalny w użytkowaniu. Wuja widać w słoneczny dzień. Trzeba przycisnąć przycisk, żeby cokolwiek odczytać, a ja zwykle coś robię prawą i muszę odłożyć narzędzie, żeby sprawdzić która godzina - strasznie wkurzające.

A po trzecie- regulacja bransolety. Za mała regulacja jak dla mnie ( oczywiście zakres bez wymiany ogniw).

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
47. eustachy
48. kubedes
49. umberto
50. wahin

się dopisuję :)

:
wahin, wrzuć mi, proszę, na PW swoje koordynaty.
Na początku przyszłego tygodnia wyślę do Ciebie zegarek.

Speedway, Sex & Rock'n'roll
:
47. eustachy
48. kubedes
49. umberto
50. wahin
51. thrasherek

I ja się chętnie dopiszę

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.