G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
To jeszcze nie jest przesądzone Paweł, nad szczegółami stylistyki pracujemy. Tarcze będą w każdym razie wielowarstwowe, z elementami nakłądanymi. Jeszcze niedawno bym się przed MOPem bronił jak Fidel przed zamachami CIA, ale właśnie zrobiliśmy czarne wersje Dragona z tarczą z macicy, i to po prostu wygląda WOW. Kicz - o który się trochę martwiliśmy - absolutnie nie ma miejsca, tarcza żyje, wygląda rasowo. To mi dało do myślenia sporo.

:
Dzięki, Krzychu za tak wyczerpującą i zadowalającą odpowiedź.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2017-08-03, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Turbina i chrono - no kibicuję :popcorn: Mam nadzieję, że kolorki i design wpisze się w moje pudełko (dotyczy chrono), bo coraz ciężej tam na lukę kolorystyczną.

Turbinkę zawsze chciałem więc ten teges - czekam pifko

:
Turbina poza moim zasięgiem finansowym.
Co do chrono to nie wiem czemu ale podwójna data na 3 całkowicie mnie odrzuca, świetna jest pojedyncza data na 6 albo podwójna na 9 tak jak w Hamiltonie X-Wing.

Oczywiście kibicuje pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Żeby podwójna data w 7750 była na 9-ce to i koronka musiałaby być z lewej.
X-Wind rekompensuje to dwoma kręciołkami od suwaka logarytmicznego po prawej ale w takim więcej klasycznym zegarku to się nie sprawdzi.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-08-04, 07:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Deco79 napisał/a:
Turbina poza moim zasięgiem finansowym.
Co do chrono to nie wiem czemu ale podwójna data na 3 całkowicie mnie odrzuca, świetna jest pojedyncza data na 6 albo podwójna na 9 tak jak w Hamiltonie X-Wing.

Oczywiście kibicuje pifko


A ja mam dokładnie odwrotnie - taki układ jednoznacznie kojarzony jest z 7750, jest to jego wizytówka. Wiele multikalendarzy podrabia takie ustawienie daty tylko po to, żeby się pod 7750 podszyć :-) Ikona, znaczy ;)

:
Układ chrono jest całkiem spoko, tylko nie wiem czemu wciąż toczycie wojnę o niską czytelność minut chrono :P

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Liczę, że mnie zaskoczycie i zmienicie mój pogląd na podwójną datę na godzinie 3 :))

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
7750 już pewny? Bo NE88 chyba nawet nie ma opcji dni tygodnia. I wtedy data na "6" by wszystkich zadowoliła. W Syrenie Sport ten mechanizm rewelacyjnie się sprawdzał, jedynie do płynącej minuty chrono można się przyczepić.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Woytec napisał/a:
Żeby podwójna data w 7750 była na 9-ce to i koronka musiałaby być z lewej.
X-Wind rekompensuje to dwoma kręciołkami od suwaka logarytmicznego po prawej ale w takim więcej klasycznym zegarku to się nie sprawdzi.


Musi? A to nie jest tylko kwestia z której strony bedzie wycieta dziura w tarczy? hmmm


Edit: dobra, nvm. Jestem idiota i dopiero jak spojrzalem na swojego X-winda na reku to zdalem sobie sprawe, ze po przeciwnej stronie od daty jest subtarcza z sekunda :facepalm: :oops:

Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2017-08-05, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
[url=http://emotikona.pl/...rse.gif]Obrazek[/url] 42 mm


46mm :popcorn:

:
Może jakiś renderek ?? Czekamy :)

:
Nie mamy nic jeszcze :-)
Na razie gadamy z wykonawcami jak to wszystko "spiąć" - koperta którą wymyśliliśmy jest strasznie skomplikowana technologicznie, i albo trzeba by ją było dzielić na części, albo zmienić styl wykończenia powierzchni.
Jak długo tego nie będziemy mieć pewnego, robienie wizualizacji byłoby mylące.
Ale pracujemy jako małe motorki :) - znaczy MUA od poniedzałku bo wcześniej to baja bongo ;-) wakacyjne było u nas pifko

:
:))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.