Hamilton VS Epos jako EDC
Odpowiedz do tematu

:
Miałem okazję macać jednego i drugiego, choć Epos był w wersji z czarną tarczą. Macanie nie odbywało się w tym samym czasie, ale macając kolejnego miałem świeżo w pamięci macanie poprzednie. Mi bardziej podobał się Epos. Jest bardzo dobrze wykonany, świetne indeksy, wskazówki czy okienko daty (choć trochę małe). Hami to kolejny pilot jakich wiele, ale przez to bardzo "jednoznaczny". Bo pilot to pilot. Eposa możesz nosić na kajdanie, ale na pasku też będzie dobrze wyglądał. Pilot własciwie tylko na pachu, w dodatku grubaśnym i najlepiej z ćwiekami :) . Co do prestiżu obu marek sie nie wypowiem, bo się nie znam. Ale obydwa są napedzane mechanizmami podobnej klasy, Epos najpopularniejszą ETĄ 2824, a Hami też ETĄ, tylko chyba 2836. Ja bym stawiał na Eposa, pomyśl może o wersji czarnej, jest świetna. No i jeszcze te 3 mm różnicy. Wiem, niekiedy to i 3 cm różnicy nie robią, ale wszystko zalezy od tego, co mierzymy :))

:
Dziękuje każdemu z osobna za pomoc. Kolega kupił Certine Ds Action Diver :D Czyli padło na Divera :D
Epos fajnie wykonany ale bransa jak z aluminium a Hami zbyt wielki. Eposa sam mierzyłem i pomimo szerokiej krytyki uważam, ze są to dobrze zrobione zegarki. Nie wiem jak na dłuższa metę ale pierwsze wrażenie nie jest zle i wykończenie jest na bardzo dobrym poziomie. Gdyby ktoś był zainteresowany Eposem ze srebrna tarcza w cenie Ok. 35% niższej od salonowej to proszę o info :) Jest chyba jeszcze do wzięcia.

:
Oba oblechy. Werdykt - ŻODYN!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
No i jest żodyn, przecie napisał.
Certinka diver jest ok, zegarek nieźle wykonany i poprawny aż do bólu.
Niech mu się nosi.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.