POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Lanco dotarło. Fajne jest. Koronka nieoryginalna, do wymiany. Uniemożliwia szybką zmianę daty.
Ale zegarek sam w sobie naprawdę fajny. Parę rys na kopercie nie szpeci ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-06-28, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Svedos napisał/a:
[url=https://s13.postimg.org/jrd503kkn/PSX_20170628_093956-01.jpg]Obrazek[/url]KIROVSKI by Svedos


Na pewno nie możesz się opędzić na ulicy od zaczepek "uaaaaa! a co to za zegarek?" "ale fajny łocz, gdzie taki kupić?" :)

Zegarki * Rower * Radio
:
mw75 napisał/a:
Lanco dotarło. Fajne jest. Koronka nieoryginalna, do wymiany. Uniemożliwia szybką zmianę daty.
Ale zegarek sam w sobie naprawdę fajny. Parę rys na kopercie nie szpeci ;) .
Obrazek


Fajny. Prawie jak Sława lodówka cool
Koronka mogłaby być - nie widać jak pasuje w wykrój w kopercie. One były zupełnie jak seikaczowe (na 7S36).
Ryski, owszem, nie szpecą. Sherlock z pewnością umiałby powiedzieć ile razy poprzedni właściciel pojechał nim po ścianie i ile miał promili :)


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek., koronka w wykrój pasuje. Faktycznie mogłaby być. Ale jest zbyt "płytka".
Co uniemożliwia szybką zmianę daty poprzez jej wciskanie. Data zaczyna się przemieszczać po wcisku do oporu, ale nie przeskakuje.
Druga opcja - zbyt krótki wałek? Ale wtedy raczej byłyby problemy z nakręcaniem i nastawianiem wskazówek.
Jeżeli nie uda się nic dobrać, to zostanie ;) .

Antisocial and faceless...
:
>>>

Sława (Cлава) - mechanizm 2414 na 21 kamieniach, koperta pozłacana Au 20... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
mw75 napisał/a:
Jacek., koronka w wykrój pasuje. Faktycznie mogłaby być. Ale jest zbyt "płytka".
Co uniemożliwia szybką zmianę daty poprzez jej wciskanie. Data zaczyna się przemieszczać po wcisku do oporu, ale nie przeskakuje.
Druga opcja - zbyt krótki wałek? Ale wtedy raczej byłyby problemy z nakręcaniem i nastawianiem wskazówek.
Jeżeli nie uda się nic dobrać, to zostanie ;) .


Jeśli da się ustawiać datę wytrwałością i pracą - żadna ujma na honorze ;)
BTW: jakie ma flaczki? Inhouse Langendorfa?


Gbu

"We offer best solutions in search of a problem"
:
mw75,
Sympatia dla takich przerośniętych kopert z lat 70-tych to już jest wyższy stopień wtajemniczenia ... nie wszystkim jest dany :złośliwiec: :)) W tym przypadku efekt łagodzi świetnie dopasowana bransoleta ... jakbyś tak ujęcie z większej odległości zafundował cool

... a co do koronki ... jesteś pewien? ... taką zmianę miały Tissoty 2481 ... tam akurat może taki być, ale wspominałeś oś o ecie.

:
Hej, jestem pewien bo to dokładnie Tissot 2481 :) . Szybka zmiana daty poprzez wciskanie koronki. Sygnatura jest nawet wybita na werku :oops: . Najarałem się na image tego Lanco i nawet nie przyglądałem się werkowi... Wiedziałem, że gdzieś to widziałem ;) .
Ujęcie z dalsza?
Hmm, wiecie, burza już druga idzie, nie ma światła :


Koronka IMO powinna być jakaś taka (chociaż w tym jest AS):

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-06-29, 19:29, w całości zmieniany 4 razy
Antisocial and faceless...
:
Solidny kawałek stali na nadgarstku ... jest MOC ! :))

pifko

:
Coby nie popadł w samozachwyt.

Ujdzie od biedy ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
:))
A swoją drogą, jak można było zbankrutować produkując takie zegarki hmmm ;) ?
Biorę w jedną rękę Lanco, w drugą swoją Omege Geneve na 1022. I kuźwa nie widzę żadnej różnicy...
Porównywalne IMO mechanizmy, porównywalny design, materiały itp...

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-06-30, 00:10, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
.......bardzo fajne L pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
mw75 napisał/a:
A swoją drogą, jak można było zbankrutować produkując takie zegarki ?


A to ja ci odpowiem.
3/4 tej branży to jest przerost formy nad treścią. A to kosztuje stosownie.
Wiesz z czego w Bazylei mieliśmy z Sylwkiem największą bekę?
Im większa wujnia z grzybnią, tym większy blichtr.
Pomijając marki topowe i bogate, to największe stoiska miała sztancowa modówka prosto z Kitaju. Nazwy których nikt z nas nie potrafiłby wymienić.
Ronda promowała swoją nową linię automatów, i na 150 m2 stoisku były rozłożone pufy do siedzenia, a na wejściu stały trzy ekspozytory z trzema werkami ...
A bankrut Eterna :D wystawiał się w oddzielnym BUDYNKU. Cały parter, ze 400 m2, zajmowały 3 - słownie TRZY - zegarki Eterna i z 5 - słownie PIĘĆ - zegarków Rotary. Pewnie jeden fundusz inwestycyjny je ma.
Powtórzę : firma bankrut.
W tym samym czasie, Miyota miała kiosk 15 m2, Seagull mieścił się w pomieszczeniu wielkości mojej łazienki, a Pekin w jeszcze mniejszym. Jak krzesło odsuwałem to myślałem że im ścianę przestawię.

A już najlepsi byli ci "sinior brand menago for Jurop" w garniturkach po 3 kołą juro i obowiązkowych mokasynkach Chanell :D
Taki blichtr kosztuje. Wtedy też kosztował. Trzeba było chociaż udawać że jedziesz z przyjaciółmi do swojego szato degustować Don Perpignion 1927 i podejmować decyzje którego Patek Philippe sobie znów nie kupisz :D

:
Ale wiesz, że trochę żartowałem ;)

Antisocial and faceless...
:
>>>

Sława (Cлава) - mechanizm 2427 na 27 kamieniach, przycisk szybkiej zmiany daty... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.