POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Dosia super :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
prawda :!: urodziwa ta docha pifko

:
dzięki pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
>>>

Jacobi.

Bardzo dziękuję za niezmiernie interesujące informacje na temat zaprezentowanego magnifique czasomierza... :)

Bardzo gorąco gratuluję i naprawdę szczerze zazdroszczę... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Jak to mówią... "jak stróż w Boże Ciało"??

Chociaż w Boże Ciało to ja pojechałem jeszcze mocniej po bandzie :D :D , bo wtedy był

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
>>>

Wintergreen napisał/a:
Jak to mówią... "jak stróż w Boże Ciało"??
(...)
Chociaż w Boże Ciało to ja pojechałem jeszcze mocniej po bandzie :D :D , bo wtedy był
(...)


Rozumiem więc, że pierwszy z zaprezentowanych czasomierzy był tylko przymierzany, ale w świątecznej procesji uczestniczył drugi z nich... ;)

Oba zegarki wielce interesujące, pierwszy ze względu na budzącą pewne skojarzenia "kropelkę" na szkiełku, a drugi z uwagi na bez wątpienia oryginalną bransoletę... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Wintergreen,
Mam żywo w pamięci, choć czasy to odległe, taki bogaty styl ;) ... traktowałem go wówczas jako przejaw szczególnego gustu starych pierników ... takich w moim wieku :))

... a ostatnio nawet skompletowałem sobie podobny eksponat ... oczywiście na złoconej bransolecie fixo-flex cool

:

:
1976:

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-06-21, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
mw75, ... nie widać zdjęcia.

:
Farfoclowaty onedrive (widze fotkę, pewnie mam ją w pamięci podręcznej przeglądarki):
https://2qip9a-sn3301.files.1drv.com/y4pjkQphXo9JKFuMObLzYyURdcEmLj1uJV263K1Hbl4lwyJNKtWO1z0VpdgL01HySvv0ydwlTRUY4bpIQIlJ7x6rEUndQNl2Jpa2bByL01fJj4MWmMFUCQhsRhVkzFHMyUMD5g1Nu-pGHG1TwTjNpidbqkfY0qbRidpEIHIeISK_OQ3SJRmx7Xm-JokGq7DBRgBLYPJexYxkuZKxnSPE98Pkg/WP_20170621_15_17_35_Pro%20%282%29.jpg

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-06-22, 13:51, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
Nie widać znów :( :( hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
hmmm :mad:
Irytuje mnie ten hosting... Wywaliłem skrypt img, będzie sam link.
Chyba muszę się po latach pożegnać z Windows a przeprosić z Google...

Antisocial and faceless...
:
Nic nie pomogło :głową w mur: nono ... Wal do jakiegoś imgura, tinypic, flickr, czy tym podobnego hostingu :idea: :idea: :arrow: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tinypic:

Padł mi na telefonowej Windzie 10 klient dawnej Picassy, a fotki z Onedrive to widzieliście powyżej...

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.