Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
roman7000, ja nie wiem czy Ty wytrzymasz takie mordobicie :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev - jak Ty wytrzymasz za Patka to ja za te zlomki spokojnie dam radę :))

Pozdrawiam Roman
:
Eeee tam... nie ma czym się ekscytować.
To taki "półkownik" a nie zegarek do noszenia na co dzień.

A tu Atom, Ministerka, Barcelona, Orbita, kolejny 3133.... aż zazdrość zżera ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
roman7000, ten prawie Poljot, moim skromnym zdaniem - najlepszy z idealnie dobranym paskiem.

diver
[Usunięty]
:
Yakovlev napisał/a:
To taki "półkownik" a nie zegarek do noszenia na co dzień.


Do kościoła się nadaje pifko

Roman graty pifko

:
>>>

W nawiązaniu do mojego posta #347 wysłanego w dniu 2017-06-04 godz. 13:10, pozwolę sobie dodatkowo zaprezentować wnętrze, czyli tzw. flaczki rzeczonej Pobiedy... ;)



Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, że jest to czasomierz wyprodukowany przez Zakłady im. Maslennikowa (ZiM) / Завод имени Масленникова «ЗиМ» w latach 90. XX wieku.
Omawiana Pobieda (Победа) posiada mechanizm 2602 na 15 kamieniach.

PS.
Oczywiście pozwolę sobie jeszcze zaprezentować ten zegarek w pełnej krasie po przeprowadzonym przeglądzie zegarmistrzowskim... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-06-11, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
No i mnie teraz zdenerwowałeś bo takiej nie mam a do tego jaki stan :głową w mur:

Gratuluję pifko

Pozdrawiam Roman
:
A dzięki :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
bladerunner napisał/a:
>>>

W nawiązaniu do mojego posta #347 wysłanego w dniu 2017-06-04 godz. 13:10, pozwolę sobie dodatkowo zaprezentować wnętrze, czyli tzw. flaczki rzeczonej Pobiedy... ;)

[
<<<


pifko dla Zakładów Maslennikowa za konsekwencję w trzymaniu poziomu wykończenia i ogólnego feeleingu...każdy element zwiastuje tu upadek imperium...

[ Dodano: 2017-06-20, 20:51 ]
Yakovlev napisał/a:
[url=https://images81.fotosik.pl/649/f0808ad9b69fbda3.jpg]Obrazek[/URL]


A po tej Rakecie widać, że woditjele jeszcze jakby wierzyli w przetrwanie... ;)

Zegarki * Rower * Radio
:
Yakovlev, graty - świetna Raketa :D

:
Jaki fajny stan tej rakiety Yako :)

[ Dodano: 2017-06-21, 13:15 ]
jak ci się znudzi to wiesz...napisz mi pv cool

:
Świetna R i jaki stan!
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
>>>

Mzeg napisał/a:


pifko dla Zakładów Maslennikowa za konsekwencję w trzymaniu poziomu wykończenia i ogólnego feeleingu...każdy element zwiastuje tu upadek imperium...
(...)


W moim subiektywnym odbiorze, to zaprezentowany przeze mnie model Pobiedy jest nie tylko ciekawym, ale wręcz poglądowym przykładem wpływu transformacji państwa na poziom zegarmistrzostwa... ;)

Jednak z uwagi na fakt, że zgodnie z Regulaminem CW na forum obowiązuje "zakaz dyskutowania na tematy związane z polityką", to pozwolę sobie dalej nie rozwijać przedmiotowego wątku... :roll:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
To ni nabytek ale mama znalazła tego maluszka kiedyś go chyba nawet nosiła. Bardzo mały akurat dla dziecka tylko pasek dokupię :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.