Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Odpowiedz do tematu

diver
[Usunięty]
:
...

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-06-14, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
:
pifko
:)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Hej widzę wiele nowego się dzieje :) Walthman ekstra ! :) promieniotwórczo raczej...



jeszcze jeden choć młodszy promiennik w zasadzie już mi się trochę znudził cool Służba też u brytoli w latach 75'


Ostatnio zmieniony przez luckers 2017-06-16, 15:51, w całości zmieniany 2 razy
:
Łukasz widzę, że nadal go masz na stanie pifko a już myślałem że pogoniłeś łocze do ludzi ;)

:
Nie no pierwsi byście się dowiedzieli o tym fakcie. :P

:
jakieś planowane nabytki na ten rok przewidujesz ?

:
jeszcze nie wiem ale zobaczymy... ;)

:
też tak mam, a potem coś wpada znienacka... inna sprawa, że wybór na allegro taki sobie...

:
luckers, fajne te twoje woje , Hamilton do mnie mówi :)

:
o ile dobrze pamiętam to do niego KAIDO własnoręcznie wycinał wskazówki :))

to były czasy pifko

:
Tak to do Elgina Kaido dorabiał. Kupiłem go za małą kasę bez wsazówek i Marcin mi pomógł.

:
Rudolf napisał/a:
luckers, fajne te twoje woje , Hamilton do mnie mówi :)

dziecko do Ciebie gaworzy a nie Halimton gada plask

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, Dziecko dopiero tak słabo gaworzy , a i mała już ma Hamiltona . Zrobię jutro zdjęcie to ci pokażę .

:
Niby nie przydziałowy, ale pawie 20 lat odsłużył.



Zegarek dostałem od znajomego, który służył w Mountain Training Cadre Royal Marine Commandos. Zegarek kupił gdzieś na początku lat 90-tych, bo był to wtedy model na topie (SBS chyba go wtedy nosił przydziałowo), więc w siłach specjalnych był wręcz wyposażeniem obowiązkowym.

Trytowe rurki się po latach wytryciły, powłoka zdrowo wytarła, ale serducho bije porządnie. Stalowa koperta, szafir, bransoleta z pełnych ogniw zapięcie z przedłużką na piankę.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Fajny. Gratuluję znajomości :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.