Testowanie rezerwy chodu zegarków radzieckich i rosyjskich.
Odpowiedz do tematu

:
Jacobi napisał/a:
marekgro napisał/a:
To jest wyższy poziom nabijania postów, post o tym, że post właściwy będzie napisany jutro :facepalm:

Marek to tylko Rycerze Jedi pojmują ;)


Tru: natrollował trollom. Wyczyn. :D


Gbubu.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
>>>

Wykorzystując okoliczność wynikającą z podbijania postów, pragnę poinformować faktycznie zainteresowanych, że przygotowuję kolejne zegarki radzieckie i rosyjskie do przeprowadzenia omawianego testu.

Ze swojej strony chciałbym również zachęcić życzliwych Kumotrów do przetestowania swoich czasomierzy pod rzeczonym względem. :)

Można byłoby wtedy sporządzić odpowiednie zestawienie, które następnie stanowiłoby materiał do szczegółowego przeanalizowania i wyciągnięcia odpowiednich wniosków... ;)

PS.
W przedmiotowym temacie niestety pojawiły się wypowiedzi merytoryczne inaczej, ale mnie to już przestało nawet specjalnie dziwić... cool

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Tak merytorycznie, to pieprzysz, radca, jak ofiara butaprenu :)


Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
>>>

Uzyskane wyniki testu rezerwy chodu można byłoby także zestawić z danymi technicznymi poszczególnych mechanizmów, podawanymi przez producentów i zawartymi w bazie danych Ranfft Watches.

Oczywiście wszystkie merytoryczne propozycje i konkretne sugestie ze strony życzliwych Kumotrów są nie tylko bardzo przeze mnie wyczekiwane, ale nawet wręcz wielce wskazane... :)

PS.
Mam przy tej okazji pewną propozycję, żeby autorzy tematów mogli w uzasadnionych przypadkach korzystać z opcji < użytkownicy ignorowani >... cool

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.