Seiko SRPB09 Samurai Blue Lagoon
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_, moja lajkuje fotki ... Zegarek troszkę mniej, wolałbym czarną wersję :)

:
Tomek, pifko

Inne wersje kolorystyczne wychodza chyba w czerwcu i pewnie beda znacznie tansze niz limitka :)

:
Wiem, obserwuję "czarnucha" :złośliwiec: Stary Samuraj był dla mnie za mały, w nowym modelu naprawiono ten ewidentny błąd :))

Wymieniłbym tylko wskazówkę godzinową, sam nie wiem, który już zegarek będę miał z takimi samymi wskazówkami :D

:
Ja bym wolał jednolicie ciemnoniebieską/granatową ;) Jak będą kolejne wersję kolorystyczne to tez nie wykluczam zakupu za jakiś czas :))

:
Oglądałem Samuraja i Sumo zjada go na śniadanie bez popity, nie odbija mu się i kupy nie zrobi :D :))

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-05-27, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, a co szkodzi mieć oba ? hmmm :złośliwiec: :))

:
Sumo to jest najlepsze "budżetowe' Seiko wg mnie, ale ja jeszcze wolę sprawdzac to, czego nie miałem dotychczas ;)

:
Tomek, nic ale są inne fajniejsze do spróbowania ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Machu, Sumo ma jedną podstawową wadę - 20mm między uszami facepalm To jedyny w zasadzie powód, dla którego jeszcze go nie mam. Przy tak dużej kopercie wygląda to bardzo słabo. IMHO :twisted: Poza tym wkufiającym felerem zegarek jest b. ładny. Lubię nurki na paskach skórzanych - ten się nie nadaje, tylko kajdan a i tak w dodatku kombinowany, rozszerzany.

:
Sumo, ktorego kiedys mialem mial na pewno lepiej wykonana koperte. Przejscia miedzy poszczegolnymi powierchniami byly ostre i wyraziste.

Koperta w tym samuraju jest taka se. Tzn chodzi o wykonanie bo sam ksztalt podoba mi sie bardziej niz w Sumo. Uszy, ktore wg mnie powinny miec ostre kanty sa takie jakby zaoblone. Nie wiem czy to celowe czy po prostu kiepskie wykonczenie hmmm

:
Tomek napisał/a:
Machu, Sumo ma jedną podstawową wadę - 20mm między uszami facepalm To jedyny w zasadzie powód, dla którego jeszcze go nie mam. Przy tak dużej kopercie wygląda to bardzo słabo. IMHO :twisted: Poza tym wkufiającym felerem zegarek jest b. ładny. Lubię nurki na paskach skórzanych - ten się nie nadaje, tylko kajdan a i tak w dodatku kombinowany, rozszerzany.


Nie do końca się zgodzę - teoretycznie 20mm w uszach przy 44,5mm średnicy koperty powinno wyglądać źle, ale dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu koperty tak nie jest. Co do pasków to fakt - pasują niespecjalnie, to jest zegar na bransoletę ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.