Zapisy na Zegarek forum wersja 2010
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Łapówki przyjmuje dział finansowo-księgowy od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:30 :lol: ...

:
To ja mam inną propozycje do panów z listy oczekujących...stawiacie wódę na spotkanie + obsługa ponętnych pań na tymże spotkaniu (także nocna) oraz półnagie karlice jako kelnerki na nasz miting (oczywiście bulicie tez catering) a my wpisujemy Was na listę : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
ALAMO napisał/a:
Łapówki przyjmuje dział finansowo-księgowy od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:30 :lol: ...


A przerwa na kotleta o której? :mrgreen:

pisar napisał/a:
..... oraz półnagie karlice jako kelnerki na nasz miting ....


Nie dość, że pijaki, złodzieje i podrupkarze to jeszcze zwyrodnialcy ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Lepiej w Zgierzu - Sly jest z Łodzi, więc jest u siebie - ja tam coś słyszałem o dobrych flaszkach - i poznać będzie można kolegę - obejrzeć jego zegarki....zobaczyć czy się godnie prowadzi ów człek......czy godnie będzie reprezentował Nasze Pijackie Idee :roll:

Prestiż można kupić pod innym adresem www - My z godnością Musimy.....
Ktoś musi.....

:
O :!:
Grzesiu mądrze gada :!:
Wódki mu dać :!:

:
Ja jak zwykle też jestem kierownikiem zamieszania , zapisałem się późno jako rezerwa i tak widnieje na liście . Bazy nie zamówiłem przyznam się bez bicia , nie wspomnę o innych równie złych występkach . Więcej grzechów nie pamiętam ( znam jednego Grzecha) , za wszystkie bardzo żałuje i proszę o łagodny wymiar krav-magi

:
GrzecH napisał/a:
Lepiej w Zgierzu - Sly jest z Łodzi, więc jest u siebie - ja tam coś słyszałem o dobrych flaszkach - i poznać będzie można kolegę - obejrzeć jego zegarki....zobaczyć czy się godnie prowadzi ów człek......czy godnie będzie reprezentował Nasze Pijackie Idee :roll:

Prestiż można kupić pod innym adresem www - My z godnością Musimy.....
Ktoś musi.....

Nie mówię, że nie.
Muszę najpierw uzyskać zgodę władzy zwierzchniej. :wink:

:
hotwax napisał/a:
Ja jak zwykle też jestem kierownikiem zamieszania , zapisałem się późno jako rezerwa i tak widnieje na liście .


uderz w stół - a propozycja korupcyjna wyskoczy sama :mrgreen:


:cool:

góra rok - i zarejstruje się tu Agent Tomek :cool:

:
Sly napisał/a:

Muszę najpierw uzyskać zgodę władzy zwierzchniej. :wink:


nie mów że nie dasz rady?
nie musisz spać - taryfą wrócisz do domu, albo "Władza Zwierzchnia" cię odbierze ze Zgierza....pełna dowolność - po prostu Nie Wypada nie bywać w takim Towarzystwie.
:roll:

:
odebrać Ci może, tylko żeby Cie nie przywiozła na mityng...
jak zobaczy tą bande pijaków i złodziei to nim zdążysz wysiąść odjedzie z piskiem opon :razz: :wink:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Eee, na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądają na moczymordy, podróbkarzy i złodziejów. Oczywiście to tylko pozory, ale zanim się kobiecina zorientuje to zdążysz już wysiąść

:
Sly, być niemalże za rogiem i nie odwiedzić nas to byłby niewybaczalny błąd!!!!

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Sly, być niemalże za rogiem i nie odwiedzić nas to byłby niewybaczalny błąd!!!!

A wpuścicie mnie tak bez wpisania na listę?

:
pisar napisał/a:
Sly, być niemalże za rogiem i nie odwiedzić nas to byłby niewybaczalny błąd!!!!

Rzeczywiście dość blisko. :grin:

:
Sly napisał/a:
pisar napisał/a:
Sly, być niemalże za rogiem i nie odwiedzić nas to byłby niewybaczalny błąd!!!!

A wpuścicie mnie tak bez wpisania na listę?


Przywieziesz zalacznik partyjny, albo nawet dwa i sie zalatwi... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.