POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Rudolf napisał/a:


No zegarek petarda. Znaczy nosiłbym.

:
A u mnie było po malutku...

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Bardzo ładny wojaczek pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
uroczy wojak pifko

diver
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Coś autofokus się nie zorientował że ujęcie będzie z bliska robione ;)


o to,to tak mi mów ;)

:
chyba nie lubie Wintergreena hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
chyba nie lubie Wintergreena hmmm


A co Ty wojaczki zbierasz? nigdy nie widziałem, niech Winter... pokaże flaczki - przodzik może być :popcorn:

:
zbieram rzeczy które mi się podobają :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
diverofobia napisał/a:
niech Winter... pokaże flaczki - przodzik może być :popcorn:


to zegarek z fotokarabinu samolota ;)

Wintergreen opowie więcej... :popcorn:

diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
zbieram rzeczy które mi się podobają :)


to fajnie że kolekcjonerem nie jesteś, ale chodziło głównie iż: nie widziałem :))

Maras, taki mały w kokpicie?

:
on ma klamrę do montażu w fotokarabinie szkoleniowym do nauki pilotów, gadżet treningowy z czasów wojny ;) a obudowa się ściąga idealnie pozostawiając sam korpus ze szkłem... kiedyś było na wojskowych głośno w tym temacie z lat 3 temu....

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-05-23, 10:52, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
Maras napisał/a:
on ma klamrę do montażu w fotokarabinie szkoleniowym do nauki pilotów, gadżet treningowy z czasów wojny ;) a obudowa się ściąga idealnie pozostawiając sam korpus ze szkłem... kiedyś było na wojskowych głośno w tym temacie z lat 3 temu....


za młody jestem ;)

ale , [img][URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/8bc0d0990511894c][img]https://images8

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-06-14, 10:48, w całości zmieniany 2 razy
:
Taka ciekawostka z Nocy Muzeów. Szkoda, że zachował się tylko jedne budzik z tarczą od lokalnego zegarmistrza


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:


Zegarki * Rower * Radio
:
No pacz Pan hermetyczna ;)
Wałek wyjąłeś czy wylata ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.