Pasek do Citizena- jajecznicy
Odpowiedz do tematu

:
A żebyś wiedział, nie ogarniam kuwety.
Jutro, na bank.

FORZA Robert!
RK WRT
:
kornel91 napisał/a:


Taki jeden znany paskorób miał coś podrzucić jakieś skórki a chyba w kiblu 5 dzień siedzi :popcorn:




Cordury szukał dla mua. :))

Ostatnio zmieniony przez maciek 2014-10-28, 07:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Zdjęcia po zrobieniu paska nie było to nadrabiam :)







Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pasuje mu pifko

:
Dotarły dzisiaj paski. Jestem bardzo zadowolony bo zrobione zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zakończenie w stylu pilota oraz cztery dziurki. Dodatkowo dostałem na próbę szeroką szlufkę 15 mm i jest wszystko super. Pomarańcz wymiata chociaż na zdjęciach wyszedł jaskrawszy. No i dorzucam zdjęcie już z zegarkami. W lepszym świetle zrobi się troszkę zdjęć :)




Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Poka od spodu...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Słabe zdjęcie bo teraz robione koło 17.


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Spoko, dobrą maszynę mają :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Spoko, dobrą maszynę mają :)


No i w końcu szersze szlufki :) No może jeszcze trochę i będą zszywane a nie spinane :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Pacjent znany ale myślę o jakimś nato na lato ?

Taki jak areckiego ala tudor a moża pomarańczowy ??

http://allegro.pl/nylonow...5989345588.html

Nie bardzo lubię nato ale na lato cieńsze i nie mam żadnego więcej zegarka do przebrania...



23 mm w uszach i raczej coś tańszego...
Wolałbym klasyczną klamerkę i kwadratowe szlufki lae to nie za 30 zł.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Hmm...granat z brązami/beżami fajnie się komponuje, pomarańcz też , ale razem to juz może być zbyt dużo :/

Widziałem kiedyś szmaciaki brązowo-pomarańczowe i to byłby chyba dobry kierunek ;)

:
Może takie:


:
Mało waszej pomocy :złośliwiec:

Tomek mnie zainspirowal moze taki pomarańczowy

https://m.aliexpress.com/s/item/32792037615.html#autostay

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, dobry pomysł, fajnie się skomponuje na lato ... On ma 24mm ale nie powinno być problemu z założeniem, pilniczek do paznokci, troszkę podpiłujesz i wejdzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.