Paypal - problemy.
Odpowiedz do tematu

:
Fazi, :D :D :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Panowie, potrzebuję porady.
Sytuacja wyglada tak:
Dostałem zwrot pieniędzy na paypal 50 USD i nigdzie nie widać tego w saldzie.
W międzyczasie uznano mi spór na 21,99 USD i po 1 dniu od razu widzę saldo 85 PLN z hakiem.
Co mam zrobić, żeby wypłacić na konto nie paypalowe równowartość tego 50 USD?
Nigdzie nie mogę tego znależć...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2017-01-23, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
CHyba musisz poczekać, aż się ta transakcja ze zwrotem uprawomocni i pokaże na saldzie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ale ona jest z 11.01.
A żeby było śmieszniej to mam identyczną sytuację (tylko na małą kwotę i dlatego zapomniałem) z 09.11.2016 i też jest na zielono zwrot 7$ a na saldzie PLN nigdy tego nie widziałem.
jak to wypłacić?

EDIT
a może trzeba podstawową walutę zmienić z PLN na USD?

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2017-01-23, 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso, jeśli płaciłeś kartą podpiętą pod PP, to zwrot był bezpośrednio na kartę. Sprawdź konto bankowe.

:
Racja.
To samo mi napisali dziś w odpowiedzi.
Zapomniałem tam zajrzeć bo rzadko kartą płacę.

Skate or die!
:
Dawaj :popcorn:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dzięki.
Myślę, że to bardzo ważne. Pomyślałbym nawet o podwieszeniu gdzieś:
http://forums.watchuseek..../4300346?page=3

W skrócie dla tych co nie banglają: paypal automatycznie teraz przelicza sam zamiast obciążyć w walucie transakcji. Przelicznik jest dużo gorszy od bankowego.
Trzeba uważać.

Skate or die!
:
A ja mam pytanko, dostałem zwrot od krajowego sprzedawcy na paypalu prawie 700 zł. i ta kasa wisi w chmurze - oczekuje, nie weszła na saldo.
Pytanie, ile to może potrwać?
Zwrot był 04.05 i nadal cisza :/
Pytałem już przez biuro i twierdzą że nawet do 14 dni :shock: ... 21 wiek :facepalm:
A dwa, jak będzie nieuczciwy sprzedawca i zrobił przelew czekiem elektronicznym to kasa może się nigdy nie pojawić jak na koncie nie będzie miał środków :głową w mur:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
prezesso napisał/a:
Dzięki.
Myślę, że to bardzo ważne. Pomyślałbym nawet o podwieszeniu gdzieś:
http://forums.watchuseek..../4300346?page=3

W skrócie dla tych co nie banglają: paypal automatycznie teraz przelicza sam zamiast obciążyć w walucie transakcji. Przelicznik jest dużo gorszy od bankowego.
Trzeba uważać.


Paypal ostatnio wali w kule tak bardzo, że przekraczają wszelkie możliwe poziomy buraka.
Bandyckie konwersje - ale o tym już kiedyś pisałem.
Absurdalne i niezgodne z prawem praktyki w stylu dysponowania naszymi pieniędzmi przez PÓŁ ROKU od zawarcia transakcji.
Ewidentne walenie w ciula ze sprzedawcami nie będącymi amerykańskimi, i generalnie polityka zwrotów z preferencjami dla klientów amerykańskich. Dochodzi do takich absurdów, że Amerykanin może sprzedawcę najzwyczajniej okraść. I nie wymaga to żadnej filozofii.
Nie zdziwcie się, jeśli coraz większa ilość sprzedawców nie będzie oferować płatności Paypal w ogóle, lub w ograniczonym zakresie po przeniesieniu kosztów na kupującego.
To jest sytuacja podobna z płatnościami kartowymi jeszcze niedawno, kiedy można było przez 6 miesięcy po prostu iść do banku i zażądać anulowania transakcji. A bank to robił, bez wdawania się w szczegóły.
Banki tę batalię przegrały, tzn. operatorzy płatności wymusili na nich wprowadzenie dodatkowych autoryzacji uniemożliwiających potem kupującym nieuczciwe praktyki.
Paypal się zdziwi, już niedługo.

:
Zdaję sobie sprawę, że paypal leci w kulki, ale dziś coś tam mi się kliknęło :D i miłe zaskoczenie, standardowo korzystałem z usługi błyskawicznego doładowania konta - kasa po chwili była i policzyli mnie 4,00 za dolca $. Nie wiem czy dolar spadł, czy paypal obniża koszta, ale ostatnio w przeliczeniu ciągle wychodziło 4,3 :/

:
Dolec po prostu spadł, mnie wczoraj policzyli po 4,03 a przedwczoraj 4,06 a dzisiaj pewnie jeszcze mniej by było ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.