Co w wiaderkach piszczy, czyli remanent.
Odpowiedz do tematu

:
Dzisiaj czas na haute horologerie, czyli z Gerlachem na "ty".

Numer 42

G.Gerlach Kosmonauta

Prawnuczek LEDziaków. Koperta z nierdzewki 40mm, szkło szafilorwe, barwione, moduł to podświetlany LCD (wyraźniej, niż na zdjęciu - z lampą robiłem). Dedykowana bransoleta - mocowanie 20mm.




Numer 43

G.Gerlach Sosabowski

Koperta z nierdzewki, 45mm z koronką, szkło szafirowe, minimalnie wypukłe. Wewnątrz ST2533 - czyli wskazanie 24-godzinne, rezerwa chodu i mały sekundnik, automat, dokręcanie.
Pasek firmowy canvas 20mm.




Numer 44

G. Gerlach Navigator

Mój ulubiony EDC.
Koperta z nierdzewki, 44mm z koronką, szkło szafirowe minimalnie wypukłe. Bebechy to NH35 - czyli automat z dokręcaniem. Obracany wewnętrzny ring, datownik.

Pasek 22mm, Bradystrap (takie gumowane płótno). Chyba najwygodniejszy pasek jaki miałem przy zegarku.



c.d.n.
Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Jak c.d.n. ... to c.d.n. ....
:popcorn:

:
No to wychodzimy na prostą.

Nie dość, że kłalita, to jeszcze forumowa.

Numer 45

G. Gerlach Foka

Forumowy klocek (ćwierć kilo na bransolecie). Numer 18/111. Koperta z nierdzewki, zakręcana koronka, 46mm. Szkło szafirowe, płaskie. Bezel obracany w dwie strony na 120 kliknięć. Bebechy to automat z dokręcaniem i datą Saeagull ST-25
Bransoleta G.Gerlach 22mm z zapięciem motylkowym.




Numer 46

G.Gerlach Żubr

Kolejny forumowiec. Numer 01/113, autorski. Koperta z nierdzewki typu bullhead, 40mm szkło szafirowe, lekko wypukłe. Bebechy to mechaniczne, nakręcane chrono Seagull ST-1901
Pasek 22mm zrobiony na zamówienie przez Fixxera.




Numer 47

G. Gerlach Żabol

Najnowszy z forumowców. Numr 007/115 Koperta z brązu, 47mm z koronką. Bezel z wkładką szklaną, obracany jednostronnie na 120 kliknięć. Szkło podwójnie wypukłe, szafirowe. Wewnątrz automat z dokręcaniem NH35.

Pasek firmowy, skórzany, sygnowana klamerka z brązu.





---

I to by było, proszę szanownej wycieczki, tyle. Przynajmniej na razie.
Wątek może posłużyć niektórym forumowcom jako narzędzie dydaktyczne przed pratnerem: "popatrz - są gorsze świry".

Oczywiście nie wliczam hurtowników typu Fazi, czy innych Svedosów, bo jak wiadomo oni nie kupują na sztuki, tylko na wiadra.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
47 ... noooo ... całkiem niezły wynik. :))
pifko

:
Erolek - ogólnie ciekawą masz kolekcję, nie wszystko mnie urzekło, ale część interesująca :)
gratuluję :!: pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.