Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Jacek. napisał/a:
Mzeg napisał/a:
Aaa chwali się chwali przenikliwe spojrzenie bo koronka miódmalina. (...)

Owszem, estetyczna, ale zważywsy, że to ręczny naciąg, nie podzielam zachwytu cool
Gbq.


Sceptycyzm zapewne uzasadniony podejrzliwością, że taka konstrukcja koperty zapewnia zbyt mało miejsca na paluszki...w praktyce koronka jest na tyle duża (5,7mm), że brak dostępu do koronki od strony prawo-lewo koperty nie przeszkadza w naciągu.

CLAMA - klasycznie exquisit cool

Zegarki * Rower * Radio
:
Nowe nabytki coś ostatnio rzeczywiście nowe... małoleciwe znaczy się. Oto porządne vintage:

Po powrocie od zegarmistrza do dwóch Jeznackich M.S. Wojsk na Zenicie doszło chrono na Lemanii. W jego przypadku dekielek bez oznaczeń.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
gratuluję, piękna sztuka cool a chrono pieści oko, miło popatrzeć, graty :!: pifko

:
Wintergreen,
Piękny :oops: ... widzę że jednak trudno się oprzeć i kieszonki na dobre zagościły w Twoich szufladach :))

Szczere wyrazy ... :wkurzony:
pifko

:
Wintergreen, ...ślinię się na ową kieszonkę, piękny egzemplarz.

:
Wintergreen, piękny nabytek do kolekcji pifko

Teraz nie wiem, zy pokazywać swoją nowalijkę, bo żaden vintege przy wyżej pokazanym :)
Ale...


:
Wintergreen: IMO trofeum roku.
Gratulacje.


Gbx.

[ Dodano: 2017-04-20, 14:57 ]
PS: dla wszelkiej bezpieczności koniec roku ustalam na solstycjum czerwcowe cool

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Nabyłem "amerykańca" i odkopałem historyjkę ...
http://www.czwarty-wymiar...1123445#1123445


:
Same ładne. Panowie pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Od ktorego roku zaczyna sie vintage? :)

:
pg22 napisał/a:
Od ktorego roku zaczyna sie vintage? :)


od bitwy pod Grunwaldem :D

[ Dodano: 2017-04-25, 16:54 ]
a tak serio od 2700 p.n.e. pierwysze zegary wodne i piaskowe ;)

:
Bosz, źle zadałem pytanie.W którym roku się kończy :D

:
Vintage to po prostu moda z innej epoki. Kiedyś, gdzieś pisano o granicznym wieku 40 lat. IMO może być mniej. Np. jedno pokolenie gdy zegarki nie są już produkowane a styl się zmienił. Czyli nawet rok 1992 to już wintydż. ;)
Jak komu pasuje...

Antisocial and faceless...
:
Jak na mój gust zegarki 25-letnie można spokojnie tak nazywać. Inna sprawa, że początek lat 90. to nie był złoty okres zegarmistrzostwa, więc ciężko o kolekcjonerów tych wynalazków (choć ja praktycznie nienoszonego Data Linka mam za ozdobę mego zbiorku;))

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Na wielu prestiżowych aukcjach zegarki 25-o letnie klasyfikowane są już jako Vintage.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.