Projekt "Kompresor"? Czemu nie ...
Odpowiedz do tematu

:
Nie było. Czekają.

:
Bardzo fajnie, że zegarek trochę większy niż poprzedni, tylko dlaczego szkiełko bez niebieskiego AR?? :mad:

:
Kamilko, tez nie rozumie. To dodawalo naprawde smaku facepalm

:
Niebieski ar - zwłaszcza słaby przekłamuje kolory. Widać to przy żubrze i żabolu.
I wydaje się tandetny.
Imo dobra decyzja.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Imo dobra decyzja.


500+

:
Zakładam, że koledzy mieli możliwość obejrzenia na żywo, by stwierdzić że AR wydaje się tandetny. Ja niestety nie miałem. Sądząc po zdjęciach jak dla mnie starszy wygląda lepiej.. choć na korzyść II ed. na pewno rozmiar. A BTW, może w obrębie Górnego Śląska ktoś dysponuje Navigatorem i chce się pochwalić jak wygląda?

:
Koledzy powyżej (a zwłaszcza jeden :D ) to mają zboczenie* na punkcie szkieł ;)




* bynajmniej nie twierdzę, żeby reszta była normalna :twisted:

:
mam, na punkcie AR, przyznaje. I uwazam, ze fantastycznie sie laczyl AR w starej wersji z tarcza. dzieki ktorej ona zmieniala kolory. Przefantastycznie to wyglada I zegarek ma u mnie dozywocie (swoja droga moge tylko jeszcze raz Gerlachom podziekowac ze wyprodukowali tak ladny model). Kupilbym tez nowego, bo wiekszy by sie przydal, ale brak AR = dyskwalifikacja dla mnie :foch: ;)

:
johnny_b2, :shock: ale on ma AR tylko że "bezbarwny" , ma też "lepszy"szafir bo wklęsło wypukły, taki który nie powoduje zniekształceń przy spoglądaniu na zegarek od kątem.

:
Svedos, widzialem. Wiem, ze szklo zdecydowanie lepsze. Co wiecej. Mam podobne we Frederique Constant. Piekne I fajnie to wyglada, no ale brakuje mi tej gry barw (albo jak to sie mowi)... ;)

:
jak czytam o takiej "fantastycznej" grze barw to mam przed oczami szkło od PZLki czyli facepalm

Svedos napisał/a:
johnny_b2, ale on ma AR tylko że "bezbarwny" , ma też "lepszy"szafir bo wklęsło wypukły, taki który nie powoduje zniekształceń przy spoglądaniu na zegarek od kątem.


pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko pifko

Skate or die!
:
prezesso, tylko że w PZL było standardowe majfrendowe szkło mineralne.

:
I do tego rózne, bo takie jak kto miał bazę :popcorn:

:
No wiem. Ale taki właśnie antyrefleks i szkółki potrafi wszystko zepsuć.

Skate or die!
:
Widzę wsadziłem chyba kij w mrowisko. Co oczy to inne odczucia tego AR. Powtórzę zatem mój apel - może ktoś chciałby pochwalić się "naocznie" swoim Navigatorem? Jestem mobilny w obrębie GOP.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.