Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
O zegarkach Gerlach (ich wzornictwie udanym/nieudanym/ciekawym/wtórnym/odkrywczym, ich niezawodności/zawodności, pięknie/brzydocie i o czym tam chcesz*) pogadasz z Krzyśkiem i Sylwkiem w Pabianicach, bo...

RUSZYŁY ZAPISY NA WIOSENNY ZLOT :)
PEŁNE INFO W ODPOWIEDNIM TEMACIE.


A oni już się zapisali!



* o ile będę mieli ochotę

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-04-03, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Zbysiu, nie wiem co brałeś ale mi weź ze trzy działki :)) pifko

:
Krzycho wierz mi (bo wiara góry przenosi) jestem w 100% trzeźwy pod każdym względem :)

Za to o różowych smokach pogadasz w Pabianicach bowiem...

GRA O TRON (kolejny sezon) NIEBAWEM!

:
Znów komuś na odcisk nadepnęliście?


Cytat:

Witam
Jestem tu nowy.
Jestem przedstawicielem marki Gerlah.
Wprowadzamy do sprzedaży super nowy model zegarka ku czci góry, która wyrosła w Polsce. Uważamy że to świetny pomysł by mierzyć sobie czas.
Zegarek posiada najlepszy stosunek jakość/cena i w związku z tym będzie kosztować mniej od zegarka który jest bardzo podobny czyli Casio mdv.
Wiadomo że Casio to wielka firma utrzymująca tysiące pracowników, bardzo duży marketing, tysiące sklepów na całym świecie, technologie itd.
Dlatego Casio kosztuje 199 zł a nasz zegarek będzie kosztował 99 zł.
Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym wymaganiom.


:
e, to taki lepszy troll to napisał, trochę śmieszkizm, trochę by się podlansować, generalnie typ nie jest brany mega poważnie tam, skąd cytat skopiowany.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
O widzisz. Nie zaglądam tam wcale, akurat kolega przeglądał i rzucilo mi się w oczy.

:
To zdaje się jakiś lokalny błazen. Czyli dowartościowujący się nieudacznik, jak z zasady w takich przypadkach. hmmm

:
Pan bardzoooo chciał być dowcipny , tyle tylko że nie zauważył że popełnił najzwyczajniej w świecie przestępstwo, teraz mamy problem bo nasz prawnik aż się rwie do roboty żeby się wykazać a Ja z Krzyśkiem nie możemy mu wytłumaczyć żeby gównojada nie ruszać bo jeszcze bardziej będzie śmierdział. Ale z drugiej strony jak by mu komornik przez dłuższy czas co miesiąc zabrał kilka stówek to by dopiero była beka c'nie. :D

Edyta mały błąd stylistyczny.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2017-05-25, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
:
a tak z ciekawości jakie to przestępstwo?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a tak z ciekawości jakie to przestępstwo?

Straaaaaszne ! :shock:

Byśta reedycję PZL-ki w jakiejś dostępnej cenie zrobili a nie pier..łami głowę zawracacie.
Pozdrawiam.

:
Ratler Wściekły I, a coś tam sobie w kodeksach poszukaj :D

:
facepalm no dobrze nie oczekuję już rzeczowej odpowiedzi
ale bedziecie nas informować o procesie podejmowania decyzji i wahaniach czy może, a może nie itd...
nie odnosicie wrażenia że zajmując się tym tematem w zasadzie zbliżamy się do tamtego poziomu? od rana ruch na forum jest głównie z tym związany hmmm nie wiem w sumie po co, jakby nie bylo ciekawszych tematów lub jakbyśmy nie mogli się ponapingalac łopatkami w naszej piaskownicy o kolejne zniewieściałe buty, lęki Woteca czy chociażby kopnąć w kostkę Szimusia za kolejny wpis w którym zna się na wszystkim

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-05-25, 12:38, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratleru, buty kupiłem ale muszę odesłać to o czym pisać. A tak przynajmniej jakiś ruch na forum jest ;-)

:
Svedos napisał/a:
Pan bardzoooo chciał być dowcipny , tyle tylko że nie zauważył że popełnił najzwyczajniej w świecie przestępstwo, teraz mamy problem bo nasz prawnik aż się rwie do roboty żeby się wykazać a Ja z Krzyśkiem nie możemy mu wytłumaczyć żeby gównojada nie ruszać bo jeszcze bardziej będzie śmierdział. Ale z drugiej strony jak by mu komornik przez dłuższy czas co miesiąc zabrał kilka stówek to by dopiero była beka c'nie. :D

Edyta mały błąd stylistyczny.

Nie tłumaczcie mu, niech działa
cool
I nie chodzi mię tu o to że ktoś GG zrobić chciał kuku, ogólnie jestem za bezwględnym ściganiem i jak najsurowszym karaniem takich trolli, co to im sie wydaje, że za klawiaturą są bezkarni :twisted:
Wymaga to niestety czasu, chęci i zasobów, ale jeśli macie, a prawnik aż się ślini do działania, to spuścić ze smyczy i niech się dzieje sprawiedliwość :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tez bym pogonil typka :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.