Ebay
Odpowiedz do tematu

:
Czy ktos się orientuje co jest ze sklepem watchgecko na zatoce?

Kilka dni temu ich szukałem - zero przedmiotów na sprzedaż.
Wczoraj było wszystko.
Dzisiaj znowu pusto... hmmm

I zeby było ciekawiej:
Przedmioty da się wyszukac przez google :arrow: http://www.ebay.com/itm/G...m-/291641866675
A jak wejdziesz na konto juz nie :arrow: http://stores.ebay.com/Wa...=p2047675.l2563

WTF :/

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-03-03, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak wchodzisz przez brytyjskiego ebay'a to wszystko normalnie się wyświetla http://stores.ebay.co.uk/...=p2047675.l2563

Dziwne hmmm

:
no dziwne...

Ale już znalazłem w FAQ, że nie wysyłają do nas... zostaje ich sklep, gdzie są wyższe ceny i wysyłka za 10 funciaków :/

:
Machu, na Zatoce do Polski też była droga wysyłka

:
Widzieliście promocję 15% na eBay.pl z kodem PXMAS17S ?
Chciałem skorzystać tylko zastanawiam się czy zadziała na produkt, którego nie wyszukuje przez eBay.pl hmmm
Mam obawy, że nie chociaż ma działać jeśli jest wysyłka do Polski.

:
Strzała, jest patent
dodajesz dany przedmiot do obserwowanych, potem włazisz na ebay.pl i już masz widoczny i kod działa :)
sprawdziłem osobiście

:
Goman, dzięki za potwierdzenie pifko
Przez ulubione dawałem, ale właśnie nie wiedziałem czy kod zadziała ;)

:
Strzała, a ten kod dziala?
bo mi powiedzial, ze kod nie jest jeszcze wazny.

beceen | ***** ***
:
beceen, u mnie poszło i odliczyło ile trzeba, ale był ważny tylko do 23:59:59 wczoraj.

:
Panowie, zegarek do kupienia w funtach a ja posiadam na ebayu konto rozliczeniowe w złotówkach. Dokonując zakupu pobierze pieniądze z konta w złotówkach i przewalutuje oraz czy nie lepiej zmienić walute rozliczeniową ze złotówek na euro.

:
Jeżeli ktoś sprzedaje na zatoce z opcją kup teraz, jest podana kwota, to co oznacza, że obserwuje np. 58 osób?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Jeżeli ktoś sprzedaje na zatoce z opcją kup teraz, jest podana kwota, to co oznacza, że obserwuje np. 58 osób?

Obserwując masz zapisaną daną aukcję na koncie i łatwiej do niej ponownie trafić/odnaleźć.
Po jej zakończeniu to chyba jedna z najlepszych opcji aby do niej trafić i sprawdzić czy się sprzedało a jak nie to można zaproponować uczciwą połowę sprzedającemu :twisted:
W licytacji zapewne można podejrzeć za ile poszło po jej zakończeniu ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Czy jest jakiś sposób an sprawdzenie, czy sprzedający w ogóle odebrał/przeczytał wiadomość wysłaną do niego z konta ebay :?:

W poniedziałek napisałem do 2 gości w sprawie ich aukcji i zero odzewu...

:
Machu napisał/a:


W poniedziałek napisałem do 2 gości w sprawie ich aukcji i zero odzewu...


może propozycja 1/3 ceny pozbawiła ich możliwości odpisania hmmm ;)

:
1/4 :D

A tak serio to nic o cenach nie było, jeszcze nie ten etap ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.