Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:


!

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Z_bych napisał/a:
Erolek, przy tych cenach gazu gazomierz raczej się nie przyda :/ Raczej węglomierz jakiś hmmm

Mnięsię podoba ten patekowy nałtilius :))
A wydruk 3D nie jest już specjalnym problemem :))

U mnie gaz od 18 lutego staniał, więc nie jojcz ;)

Eryk, widziałeś nowe gazomierze? Bardziej Breitlinga Emergency przypominają ;)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:

Eryk, widziałeś nowe gazomierze? Bardziej Breitlinga Emergency przypominają ;)


No wiem, moj wyglada tak:



Co nie zmienia faktu, ze takiego "jump hour" gazomierza bym przygarnal. Klasycznych zegarkow jest na peczki. Zbik jest OK, ale to taki Begelsport ze zmienionym wykonczeniem tarczy.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Na moje, to cokolwiek zrobimy, to i tak się będzie nazywać Żbik ;-)

:
Żbik na śniegu, Żbik na gazie, Doktor Żbik.. już mi trochę wszystko jedno byle poszło dalej. Lobby gazowe bierze na przetrzymanie ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Żbig - gazomierz, jump hour!!!!!!! Zróbmy to. Na pewno bedzie to unikalny projekt w dzisiejszych czasach...

Silicon
:
Silicon napisał/a:
Żbig - gazomierz, jump hour!!!!!!! Zróbmy to. Na pewno bedzie to unikalny projekt w dzisiejszych czasach...


+milion

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Z niezwykle niską limitacją do tego pewnie wyjdzie :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Render przekłamuje na długości zegarka, z głowy nie pamiętam, ale nie jest to jakoś dużo.
Koperta przypomina zaokrągloną wersje Inżyniera 39mm, u mnie średnica to 41 i proporcjonalnie więcej na długości.
Inge to mega komfortowy zegarek do noszenia :)

_
work in progress
:
Potwierdzam, i na moim 18,5 cm nadgarstku nie ma problemu.

Pewnie nawet z 20cm nadgarstkiem da się wygodnie nosić.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Jak przymierzałem Onżyniera, to na moim 17,5 też było bardzo ok.

Zatem wniosek taki, że się da.
Jak się dobrze projektant do tego przyłoży ;)

:
...to może ja nieśmiało, żeby rozruszać

:oops:






:
Czy to jest to co próbowałeś mi i J@z'owi opisać?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Jakiś taki zwykły hmmm

:
Maxio napisał/a:
...to może ja nieśmiało, żeby rozruszać

:oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zapomniales o dacie.

Poza tym - to nie jest gazomierz.

Pozrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.